O projekcie

Завданням POLONIA-CONSULTING є:

1) Допомога особам польського походження у справі отримання Карти Поляка та дозволу на поселення в Республіці Польща (Карти побиту), а також офіційне та безплатне працевлаштування в Польщі.

2) Публікація статтей про навчання, роботу та легалізацію перебування іноземців в Польщі.

Дунай Василь Анатолійович  – керівник проекту, практикуючий юрист, магістр права.

Досвід роботи:

 • червень 2007 р. – червень 2008 р. – головний спеціаліст – юрисконсульт юридичного відділу Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області;

 • червень 2008 р. – грудень 2009 р – помічник голови Збаразького районного суду Тернопільської області;

 • грудень 2009 р. – січень 2013 р. – керівник апарату Збаразького районного суду Тернопільської області;

 • лютий 2013 р. – дотепер – власна юридична практика.

10 Comments

 1. Доброго дня! мій батько по національності поляк але картки не мав. громадянин України. в мене в свідоцтві про народження вказано що батько поляк . я з дружиною та сином вирішили спробувати виїхати з зони АТО до Польщі . чи е в нас шанс?

  • Tak, ЛЮДИ З ДОНБАСУ де ведуться бойові дії ВИЇЖАЛИ З ТАКИМИ ДОКУМЕНТАМИ. Вже навіть отримали карти побиту. Шукайте звязку з найближчою полонійною організацією, або звертайтесь в консульство, якщо говорите по польськи

 2. скажіть будь-ласка чи можна отримати КП на підставі повного свідоцтва про народження ,отриманого в Польщі в архіві якщо там нічого не сказано про національність але є запис що цей акт складено в Римокатолицькій парафії села.І ще хотів придбати Ваш довідник в Тернополі.

  • добрий день цього може бути замало, в нашій практиці відомі лише 2 таких випадки з позитивним цінцем (останній понад рік тому). За довідником дзвоніть по телефону який є на сайті. Залишилось всього 5 довідників!

 3. Доброго вечора .скажіть будь-ласка якщо у моєі мами у свідоцтві про народження записано що іі батьки поляки чи зможу я отримати шенгенку на два роки в чистий паспорт

  • Доброго дня! Спочатку К.п. повинна отримати Ваша мама. А потім і ви на підставі маминої К.п., а також документів які доводять Ваш родинний зв’язок із прадідусем. Рекомендую Вам для підготовки наш Довідничок за 90 грн.

Leave a Reply