O projekcie

Завданням POLONIA-CONSULTING є:

1) Юридична допомога у справах пов'язаних з отриманням Карти Поляка, дозволу на постійне проживання в Республіці Польща (Карти побиту), польського громадянства, дозволів на тимчасове перебування в Польщі та анулювання депортацій.
2) Публікація статтей про навчання, роботу та легалізацію перебування іноземців в Польщі.
Василь Дунай –  практикуючий юрист-міжнародник, фахівець з питань легалізації перебування іноземців у Польщі, магістр права, автор книги ''Усе про Карту Поляка та вищу освіту в Польщі'.
Досвід роботи:

червень 2007 р. - червень 2008 р. - юрисконсульт  головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області;

червень 2008 р. - грудень 2009 р - помічник голови Збаразького районного суду Тернопільської області;

грудень 2009 р. – січень 2013 р. - керівник апарату Збаразького районного суду Тернопільської області;

лютий 2013 р. – дотепер – юридична практика в галузі легалізації перебування іноземців в Польщі.

Автор практикуючий юрист, фахівець з іміграційного права Польщі, протягом 5 років щоденно займається питаннями легалізації перебування іноземців на території Польщі, а також вирішенням проблем правового характеру, що виникають у іноземців на території Польщі.
Станом на початок лютого 2018 року на нашому рахунку: допомога в отриманні більше 300 Карт Поляка; успішний супровід в отриманні 15 дозволів на постійне перебування в Польщі; успішний супровід процесу отримання 4 громадянств Польщі; успішний супровід понад 200 справ про надання дозволів на тимчасове перебування і роботу іноземців в Польщі (на території Великопольського, Мазовецького, Лодзького, Нижньосілезького та Опольського воєводств); успішний супровід 10 дозволів на тимчасове перебування в Польщі (об'єднання родини); 7 скасованих рішень Прикордонної служби Польщі про заборону громадянам України вїзду на територію Польщі (депортацію); допомога у леглізації дітей громадян України народжених в Польщі;  написання скарг до окружних управлінь праці на невиплату заробітної плати працівникам з України; підготовка заяв про вчинення злочину, про бездіяльність правоохоронних органів Польщі, про відшкодування матеріальної та моральної шкоди завданої злочином на грунті расової неприязні; та багато інших справ.