Де в Польщі можна поселитись туристу?

Спектр готельних послуг в Польщі дуже широкий. Туристів чекають більше півмільйона місць, як стандартних, так і надзвичайно оригінальних з точки зору місцерозташування та інтер’єру. Мережа готелів міжнародного класу діє в усіх містах. Разом з сучасними готелями діють невеликі, затишні готелі в історичних кам’яних будинках, вік яких іноді налічує 600 і більше років. Зустрічаються також фешенебельні готелі, влаштовані в готичних замках, де в підвалах розташовані криті басейни з підігріванням, сауни і спортивні клуби. Такі готелі з традиціями, що йдуть коренями в XVIII ст., – це “спеціальність” Кракова, Познані, Торуня, Гданська, а також менших історичних місць.

Особи, які можуть собі дозволити комфорт вищий за середній клас, знайдуть немало прекрасних пансіонатів і ексклюзивних будинків відпочинку з тенісними кортами, полями для гри в гольф, косметичними кабінетами, пунктами прокату спортивного спорядження і приватними пристанями. Є також можливість влаштувати собі нічліг в замку епохи Ренесансу, аристократичній садибі або в палаці, куди за старих часів з’їжджалася знать для участі в полюванні. Інтер’єр таких готельних об’єктів, як правило, зберігає свій історичний стиль і справжні деталі : дорогоцінні антикварні вироби, старовинні каміни, підлога, вистелена шкурами диких тварин, канделябри, яким декілька століть в кімнатах, що служать готельними номерами. Такі резиденції зазвичай оточені дивовижними парками в англійському або французькому стилі, а багато хто з них має в розпорядженні зимовий сад, приватною стайнею і місцями для кінної їзди.

Туристам із скромнішими запитами також наданий великий вибір готелів і турбаз. Варто звернути увагу на польські кемпінги, у більшості своїй розташовані в найкрасивіших місцях, – біля озера, біля приморських піщаних дюн або прямо на лісових полянах, далеко від шумних місць і трас. На півдні країни можна оселитися в кемпінгах з дерев’яними будиночками, стилізованими під хати горців. Менш мальовничі, зате недорогі і зручні кемпінги знаходяться на околицях міст.  Під час літніх канікул, туристи можуть зупинитися в “академіках”, тобто студенських гуртожитках. Уся ця інформація призначена для туристів, які не хочуть зупинятися у великих сучасних готелях.

У Польщі нестримно розвиваються агротуристичні комплекси. На території Польщі зареєстровані близько 1500 таких комплексів, окрім цього тисячі інших селянських господарств також відповідають вимогам до такого роду готельних об’єктів і мають необхідні сертифікати. Багато агротуристичних комплексів зареєстровані також в ECEAT – Poland (European Centre for Eco – Agro Tourism). Мережа агротуристичних послуг охоплює усю Польщу. Відпустка в селі – це, передусім, відпочинок на лоні природи, тиша, спокій, здорове харчування, а польське село подарує вам скромну чарівність польових доріг, свіжий запах городів, веселу мозаїку посівних полів, лугів, мальовничих пасовищ і лісових стежин. У польському селі можна відновити сили і заспокоїти надірвані стресами на роботі і міською метушнею нерви. Привітні хазяї запросять своїх гостей збирати гриби, порибалити, нададуть велосипеди і човни.
Допитливі міські жителі за бажання також можуть навчитися рубати дрова, управляти запряженим у віз конем, варити домашнє варення. Безперечна вигода сільського відпочинку – смачна, корисна і завжди свіжа їжа: молоко, яйця, домашня копченина, овочі прямо з городу, фрукти з саду, мед в стільниках. У деяких агротуристичних комплексах можна пройти апітерапію – курс лікування різних захворювань бджолиними продуктами. Усі такого роду сільські господарства виключно акуратні, чисті, і забезпечують гостям приємні і комфортні умови. По сусідству нерідко розташовані водойми і школи кінної їзди.

Варто також зазначити, що в Польщі в ціну готелів включені  сніданки. Головне правило іш скільки хочеш, проте не винось їди з бенкетного залу.

Ось корисні посилання, що поможуть вам із заквартируванням у Польщі:
www.nocowanie.pl
www.e-nocleg.pl
www.spanie.pl
www.booking.com  (сайт ураїномовний)
www.trivago.pl

 Передрук інформації, що розміщена на сайті Polonia-Consulting, без згоди адміністрації суворо заборонено!