Про навчання в Польщі

Після політичних змін в Східній Європі і країнах колишнього СРСР, почали проявляти активність об’єднання поляків, які створювалися на сході від кордонів Республіки Польща. Відкрита державна політика в новоутворених країнах колишнього СРСР, дозволила людям польського походження відкрито виявляти  свою приналежність до своєї національної, а також сприяла створенню багатьох польських організацій і об’єднань, де можна було вивчити польську мову, познайомитися ближче з традиціями і культурою, і що найголовніше, передати ці знання дітям і молоді. У 90-х роках з’явилося багато польських представництв, що об’єднують поляків за межами Польщі.

Сьогодні є навіть можливість “віртуальної прогулянки польськими містами”. Багато людей, що беруть участь в польських громадських організаціях, розглядають можливість навчання в польських учбових закладах, адже це дає великі можливості – не лише повернутися на батьківщину предків, але також і професійно розвиватися в Польщі після закінчення ВНЗ.

Польща як член Євросоюзу є надзвичайно привабливим місцем для життя і роботи. Тому батьки майбутніх студентів бачать в такому навчанні шанс на краще майбутнє для своїх дітей. Більшість студентів пов’язують великі надії на проживання і навчання в Польщі. Так, після закінчення ВНЗ більшість з них планує знайти роботу, влаштувати свій побут, розвивати кар’єру та загалом пов’язати своє майбутнє з Польщею. В більшості своїй, такі надії матеріалізовуються…