Проект “Творці майбутнього”

Проект “Творці майбутнього” є запрошенням для молодих суспільних та політичних лідерів до участі в двох виїзних навчаннях, які розвивають вміння моделювати та впроваджувати інновації в сфері розв’язання суспільних проблем. Якщо ти родом з Білорусії, Німеччини, Польщі або України, володієш польською мовою на комунікабельному рівні і тобі до душі діяльність повязана з розв’язанням суспільних проблем, маєш бажання будувати довгострокові міжнародні партнерські відносини, а також носиш у серці мрію працювати на території, що охоплює середню та східну Європу – тоді увійди на дану веб-сторінку і запишися.

http://www.architekci2013.pl/

Підчас участі у навчаннях матимеш можливість опинитися в середовищі молодих лідерів, які походять з чотирьох різних країн та настроєні на розвиток і співробітництво. Зав’яжеш нові знайомства, які будуть корисними як для розвитку власної кар’єри, так і для розвитку твоєї країни. Автори проекту вважають, що ці аспекти крокують нероздільно між собою! Кожне з двох занять (5-7.07.2013 і 27-29.09.2013) триватиме 3 дні – від п’ятниці до неділі і буде відбувалося в Hotelu Św. Norberta w Hebdowie (40 км від Кракова) http://www.hotelswnorberta.pl/.

Під час занять тренери і експерти Школи Суспільних Інновацій і Фонду Конрада Аденауера передадуть тобі свої знання і розвиватимуть вміння діагнозувати суспільні проблеми, проектувати суспільні новвовведення, управляти проектами, приймати правильні рішення, також розвинуть вміння працювати в колективі і загалом зміцнять твої лідерські якості.

А ось і відео про дані навчання: http://www.youtube.com/watch?v=9RLl1-33i58