Довідник “Усе про Карту поляка та вищу освіту в Польщі” (розпродано)

У довіднику “Усе про Карту поляка та вищу освіту в Польщі” вперше зібрано й висвітлено основні факти з історії, географії та культури Польщі (зокрема польською мовою). На доступному рівні описано систему вищої освіти Польщі. Подано вичерпну інформацію, як стати студентом польського ВНЗ і отримати диплом – Європейського зразка. Видання покликане відновити втрачені соціальні, культурні й історичні зв’язки осіб, що мають польське походження, з їхньою батьківщиною оскільки його можна використовувати у якості посібника по підготовці до отримання Карти поляка чи отримання дозволу на поселення в Польщі.

Довідник призначений для осіб польського походження, україно-польських культурно-освітніх товариств, учнів старших класів, студентів, аспірантів, викладачів польської мови і всіх тих, хто її вивчає або бажає здобути вищу освіту в Польщі. Спосіб викладу та оптимальний обсяг матеріалу вигідно вирізняють даний довідник серед навчальної та юридичної літератури.

Працюючи над довідником, автор прагнув створити принципово нове, багатофункціональне та універсальне виданння, в якому: зібрано  основні факти з історії, географії та культури Польщі; систематизовано інформацію про вищу освіту в Польщі; а також підібрано усю необхідну інформацію з питання отримання Карти Поляка. Крім цього, у довіднику наведено довідкову інформацію щодо вивчення польської мови в Україні та Польщі. Юридично грамотно висвітлено питання реалізації особами польського походження своїх особистих прав, таких як право на отримання Карти Поляка чи дозволу на поселення в Польщі.

Видання буде незамінним під час самостійної підготовки до зустрічі з консулом з приводу визнання Карти Поляка (або отримання особами, що мають польське коріння дозволу відповідного Воєвудського Управління на поселення в Польщі), оскільки містить оптимальний обсяг матеріалу, а також подає цікаві факти, які дають змогу по-сучасному підійти до висвітлення багатьох питань з життя Польщі. Довідник має оригінальну структуру, що сприятиме швидкому пошуку потрібної відповіді. Видання подає матеріал з історії Польщі від найдавніших часів до сьогодення. Окрім цього, у виданні на доступному рівні описано основні факти з географії та культури Польщі. Наведено конкретні довідки по особистостях, пов’язаних із Польщею, від стародавніх часів та до сьогодення. Текст чітко структуровано, різні підрубрики покликані зосередити увагу користувача на основних моментах з історії, географії та культури Польщі, системі вищої освіти Польщі, а також процедурі отримання Карти Поляка.

Необхідно зазначити що “Усе про Карту Поляка та Вищу освіту в Польщі” — багаторівнева конструкція. Завдяки логічному та послідовному розміщенню інформації Ви легко й швидко знайдете відповідь на будь-яке запитання. Помічником у цьому стане детальний та логічно побудований зміст.

ЗМІСТ ДОВІДНИКА

ПЕРЕДМОВА ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЛЬЩУ ПОЛЯКИ В УКРАЇНІ СТИСЛИЙ КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ (Польський алфавіт, Вказівки щодо правильної вимови  та фонетичної транскрипції, Основні числівники, Адреса, Вік, Пори року, Час, час доби, Дати, Дні тижня, Місяці, Освіта, Професія, Сім’я)

ОСНОВНІ Й ЦІКАВІ ФАКТИ З ІСТОРІЇ, ГЕОГРАФІЇ ТА КУЛЬТУРИ ПОЛЬЩІ (розділ на польській та українській мовах, близько 90 питань). Історія. Особистості. Географія. Культура (детальніше  про питання, які містять в даному розділі читати тут >>)

«КАRTA POLAKA»: ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ Які кроки необхідно зробити,  щоб отримати Карту поляка?. Корисні поради стосовно співбесіди з консулом  у справі отримання Карти поляка Зразок заяви про визнання Карти поляка Інструкція із заповнення заяви  про визнання Карти поляка Ustawa z dnia 7 września 2007 r. O Karсie Polaka Переваги візи крайової типу D,  отриманої на підставі Карти поляка Зразок правильно оформленої візової анкети Інструкція із заповнення заяви про відкриття національної візи типу D на основі Карти поляка Правила транслітерації українського алфавіту  латиницею (згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 55 від 27.12.2010 р.

ВИЩА ОСВІТА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА  В ПОЛЬЩІ Порядок прийому іноземних громадян  у ВНЗ Польщі Види вищої освіти та вчені ступені в Польщі Організація навчального процесу  та навчальний рік Проживання під час навчання у ВНЗ Медичне страхування на період навчання у ВНЗ Процедура визнання польських дипломів Нострифікація Школи (курси) польської мови при ВНЗ в Польщі Навчання іноземними мовами в польських ВНЗ Вартість вищого навчання в Польщі Стипендії для студентів-іноземців Деякі стипендіальні програми Заклади, що надають інформацію  про навчання в Польщі Контактні дані деяких  вищих навчальних закладів Польщі

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ Контактні дані дипломатичних установ Республіки Польща в Україні, а також візових центрів Школи та культурно-освітні організації, де можна вивчати польську мову, історію, культуру (згідно з офіційними даними консульств Республіки Польща в Україні) Друковані польськомовні видання для передплати в Україні Радіостанції, на яких звучить польська мова Телеканали, на яких звучить польська мова Умови отримання польського громадянства Cертифікований мовний іспит для осіб, що претендують на отримання польського громадянства. Перелік польських або полонійних організацій, уповноважених видавати довідки,  що підтверджують активну діяльність  на користь польської мови та культури  або ж польської національної меншини Клопотання про дозвіл на поселення  на підставі польського походження Адреси корисних веб-сайтів Робота в Польщі

ПРО АВТОРА

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

 ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ САЙТУ!

Усі примірники книги розпродано!

Ознайомитися з даним виданням можна у наступних бібліотеках України:

  1. Національна бібліотека України ім.В.І.Вернадського (03039, Київ, проспект 40-річчя Жовтня, 3)
  2. Львівська наукова бібліотека ім.В.Стефаника (79001, Львів, вул. Стефаника, 2)
  3. Одеська державна наукова бібліотека (65020, Одеса, вул. Пастера, 13)
  4. Харківська державна наукова бібліотека ім.В.Г.Короленка (61003, Харків, провулок Короленка, 18)
  5. Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського (04060, Київ, вул. М. Берлинського, 9)
  6. Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека ( 46001, Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 15)
  7. Тернопільська обласна бібліотека для молоді (46003, Тернопіль, вул. Д. Нечая, 29)
  8. Бібліотека Тернопільського національного економічного університету (46027, Тернопіль, вул. Бережанська, 4)
  9. Бібліотека Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій (46008, Тернопіль, вул. Танцорова, 51)

УВАГА! В  квітні 2018  року вийшов у світ оновлений довідник “Усе про Карту поляка.  Зміни 2018”.

Оновлений Довідник , можна замовити натиснувши ТУТ