Ягеллонський університет запрошує на навчання

Заснований у 1364 році, Ягеллонський університет (Uniwersytet Jagielloński) є невід’ємною частиною життя Кракова впродовж вже майже 650 років. Діяльність університету на міжнародній арені починається з 15-ого століття, коли приблизно 44 % усього студентського населення приїжджало з-за кордону! Сьогодні, зі своїм учбовим планом та списком дисциплін, що викладаються іноземними мовами, університет притягує все більше і більше найкращих студентів з усього світу до своїх древніх залів та сучасного університетського містечка. Будучи визнаним у всьому світі, Університет входить в Асоціацію Університетів Європи, Coimbra Group та Utrecht Network.

Майже кожний факультет Університету отримав найвищу – першу категорію – в офіційних рейтингах Міністерства Науки та Вищої Освіти Польщі. Аспіранти та дослідники Університету щорічно отримують 10 % пристижних грантів від Фонду Польської Науки за їх наукові відкриття. Викладачі Ягеллоньського університету часто отримують гранти європейських дослідницьких програм.

Стародавній Ягеллонський університет також швидко розвивається. Зараз будується новий кампус, який називають Третім кампусом і який буде знаходитися 4 км від центра Кракова. У 1999 році був відкритий Науково-дослідницький центр наук про життя, у 2002 р. був відкритий Інститут Молекулярної біології та біотехнології з найсучаснішою науковою та технологічною інфраструктурою в Польщі, а також Інститут охорони навколишнього середовища. У 2005 році було відкрите нове приміщення для Інстутиту географії та просторової економіки. Інфраструктура в самому центрі Кракова також модернізується і удосконалюється – у 2005 р. було відкрито Аудиторію Maximum, а також комплекс лекційних залів та перший справжній конференційний центр у Кракові.

У нас майже 46 000 зареєстрованих студентів, 3657 академічних викладачів та майже 500 професорів. Університет забезпечує професійну підготовку по 111 спеціальностям. Впродовж остатніх кількох років Ягеллонський університет займає ключові позиції в різноманітних рейтингах найкращих університетів в Польщі. Ступені, які надає Університет визнаються в усьому світі. З його видатним рівнем навчання, студенти отримують неоціненний досвід.
Надаємо можливість розвиватися науково, інтелектуально та професійно.

Цікавить навчання в Університеті заходь http://www.rekrutacja.uj.edu.pl/

Uniwersytet Jagielloński
address: ul. Gołębia 24,
31-007 Kraków, Poland
phone: +48 12 663 63 77
fax: +48 12 422 63 06
e-mail: admissions@adm.uj.edu.pl
internet: www.uj.edu.pl