Академія фізичної культури у Вроцлаві

Академія фізичної культури у Вроцлаві ((Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu), (AWF)) це державний ВНЗ, у якому вчиться більше 4,500 польських та іноземних студентів. Починаючи від1946 року академія забезпечує відмінну якість освіти, а також усім необхідним для досліджень та занять спортом для своєї студентської громади. AWF це місце, де поєднання теоретичних знань та спортивної практики, сприяє розвитку фізичної культури та науки про спорт.

Два факультети: факультет фізичної культури та факультет фізіотерапії надають можливість отримати професійну освіту. Університет пропонує 3 рівня навчання – ступінь бакалавра, магістратуру та аспірантуру по 19 спеціальностям у галузі фізичної культури, науки про спорт та фізіотерапії. ВНЗ також пропонує широкий вибір програм англійською мовою (більше 30 предметів) в рамах програми обміну студентів LLP ERASMUS. Впродовж багатьох років Академія займала перші місця у рейтингах серед спортивних ВНЗ Польщі.

Студентське містечко знаходиться неподалік Щитницького парку та річки Одра. Два наших факультети знаходяться дуже близько один одного. ВНЗ має багато центрів та лабораторій, які сприяють проведенню дослідженнь студентів та викладачів. Академія знаходиться в чудовому місті Вроцлаві – найбільшому місті в Західній Польщі, столиці Нижньої Сілезіі.

Академія фізичної культури приймає активну участь у міжнародних дослідницьких програмах, особливо в Рамкових програмах ЄС у галузі фізичної культури, здоров’я, фізіотерапії та спорту. Впродовж 10 років ВНЗ приймає участь в програмі міжнародного обміну студентів ERASMUS. Нині більше 50 іноземних студентів навчається в нашій академії та більше 50 польських студентів знаходяться по програмі обміну за кордоном.

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

+ заснована в 1946 році
+ 310 академічних працівників
+ 4500 студентів (53% жінок)
+ 50 іноземних студентів

Для отримання більш детальної інформації стосовно вступу звертайтесь International Office, part of the Science and Foreign Affairs Department.

Science and Foreign Affairs Department:
Banacha 11, St. 51-617 Wrocław, Poland
phone: +48 71 347 3113
l fax: +48 71 3473 179
e-mail: office@awf.wroc.pl
www.awf.wroc.pl

Контактні дані університету

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
address: Al. Ignacego Jana Paderewskiego 35 51-612 Wrocław, Poland
phone: +48 713473101
fax: +48 713482527
e-mail: rektor@awf.wroc.pl
internet: www.awf.wroc.pl