Безкоштовний кінофестиваль “ORANGE KINO LETNIE SOPOT – ZAKOPANE 2013”

Безкоштовний кінофестиваль “ORANGE KINO LETNIE SOPOT – ZAKOPANE 2013” це вже в шосте проведена акція щодо безкоштовного показу фільмів у містах Сопот – Закопане, також є найбільшим кінофестивалем, що проводиться в Польщі у період відпусток.

“ORANGE KINO LETNIE SOPOT – ZAKOPANE 2013” запрошує на вечірні сеанси хороших фільмів в двох найбільших польських містах-курортах Сопот та Закопане! Чекають на Вас чудові літні кіномайданчики, де ви зможете оглядати фільми сидячи на зручних пляжних лежаках або лавочках. Щодня  кіно можуть переглядати понад 1000 чоловік. Кіносеанси починаються після заходу сонця. Вхід на кінопокази зазвичай безкоштовний!

“ORANGE KINO LETNIE SOPOT – ZAKOPANE 2013” демонструє багатий і різноманітний кінорепертуар. На величезних, пневматичних екранах(Airscreen) ви можете побачити найбільші кінохіти останніх місяців.

Татри (Закопане) і Балтику (Сопот) з’єднає, підготований PKP Intercity, спеціальний потяг з Кінематографічним вагоном Orange Kino Letnie, який курсуватиме в усі вихідні дні під час літніх канікул. У цьому мобільному кінозалі, протягом усієї подорожі – non stop! – будуть транслюватись найбільші кіно хіти останніх років. Дійсний квиток на даний потяг є водночас квитком що дає право переглядати фільми в Кінематографічному Вагончику. Хресними батьками Кінематографічного вагону є Катажина Фігура і Пьотр Сівкєвіч незабутній дует з культового фільму Радослава Півоварскєго  “Потяг до Голлівуду”.

ORANGE KINO LETNIE ця також безліч приємних несподіванок для глядачів. ORANGE KINO LETNIE в черговий раз запрошує до участі в голосуванні глядачів по вибору найкращого фільму Фестивалю – серед усіх хто прийняв участь у голосуванні шляхом жеребкування будуть розіграні привабливі нагороди: найновіший планшет і смартфон Xperia З™ марки Sony також інші призи з підписами кінозірок ORANGE KINO LETNIE.

“ORANGE KINO LETNIE SOPOT – ZAKOPANE 2013” Запрошує на канікули сповнені кінотрансляцій! До зустрічі в Сопоті,  Закопане або в Кінематографічному Вагончику поїзду Сопот-Закопане!

Більше інформації http://www.orangekinoletnie.wp.pl/