“Фестиваль Бігу Економічного форуму”

Як відомо біг це здоров’я. Біг у Польщі всіляко підтримується на державному рівні, рівні місцевих громад, громадських інституцій та  не байдужих людей.

Найвідомішим бігом у світі є Марафонський біг який пов’язаний з легендою про давньогрецького воїна, який пробіг із поселення Марафон до Афін, щоб принести звістку про перемогу греків над персами. Це сталося у 490 р. до н. е. Таким чином воїн увічнив пам’ять про перемогу грецьких військ Мільтіада.

Сьогодні  в легкій атлетиці з’явився такий вид змагань, як біг по шосе на найдовшій дистанції (42 км 195 м), тобто марафон (або марафонський біг).

  “Фестиваль Бігу Економічного форуму” організований Інститутом східних досліджень в рамках 29 чемпіонату світу з гірського бігу та буде проведений 6-8 вересня 2013 року у польських містах-курортах Криниця-Здруй та Мушина. Змагання  проводитимиться на нарізноманітніші дистанці (до 100 км). Фестиваль розрахований на бігунів найрізноманітніших вікових  категорій, різного стану фізичної підготовки та навіть дітей.

Призовий фонд даних змагань становить 450 000 злотих. Також серед учасників забігів на 10 км (Życiowa Dziesiątka) та 42,195 км.(Koral Maraton) буде розіграно 2 автомобіля марки Фіат 500. Переможці змагань отримають також нарізноманітніші грошові винагороди до 15 000 злотих (Bieg 7 Dolin – 100 km).

Також можна замовити Карту бігуна (Karta Biegacza) та користатися зі знижок на житло, купівлю товарів та інші послуги під час проведення змагань по бігу в Польщі

III FB

http://www.youtube.com/watch?v=4zv4tTR_xgo

Більше інформації

http://wmrc2013.pl/komitet.html

www.festiwalbiegowy.pl

www.forum-ekonomiczne.pl

Be the first to comment

Leave a Reply