Польські Інтернет Школи Лібратус (Polskie Szkoły Internetowe Libratus) запрошують на безплатне навчання дітей поляків, які проживають поза межами Польщі.

Освітній проект під назвою “Польські Інтернет Школи Лібратус” виник за ініціативою початкових шкіл і гімназій з цілої Польщі,  директори яких спостерегли проблему в доступі дітей поляків до високоякісної польської освіти за кордоном. Батьки, виїжджаючи за кордон, просили школи допомоги в навчанні їх дітей згідно польських програмах навчання так, щоб після їх повернення на батьківщину дитина не відставала в освітньому розвитку від своїх однолітків. Водночас польські школи кожного року спостерігали повернення дітей із закордону, які продовжували освіту в Польщі. Незважаючи на допомогу вчителів, такі діти часто мали труднощі із виконання освітніх нормативів.

З початку  школи старалися помагати дітям і їх батькам за допомогою листування через е-мейл. З часом масштаб проблеми переріс можливості вчителів. Згідно листа Міністерства Національної Освіти Республіки Польщі, було прийнято рішення про створення професійної освітньої платформи у всесвітній мережі Інтернет .

Перший 2010/2011 навчальний рік закінчився великим успіхом. Учням і батькам сподобалася система науки, а також пройдений освітній матеріал. У рамках проекту було проведено іспити в режимі он-лайн, на підставі яких було видано державні свідоцтва про закінчення навчальних класів.

Polskie Szkoły Internetowe Libratus це:

  • Освітня платформа на базі Інтернет

  • Підтримака висококваліфікованих та досвідчених вчителів

  • Державне свідоцтво про закінчення школи

  • Проведення екзаменів он-лайн

Навчання проводяться на таких рівнях:

базова школа ( діти у віці 6-12 років)

гімназіум (діти у віці 13-15 років)

Початок навчального року 1 вересня 2013 року.

Поспішіть записати свою дитину вже сьогодні, оскільки кількість місць обмежена! Вирішальну роль відіграє дата  повідомлення про намір навчати дитину.

Більше інформації:

Polskie Szkoły Internetowe Libratus
ul. Śniadeckich 12b
31-531 Kraków

sekretariat@libratus.edu.pl

+48 12 44 66 865

www.fecebook.com/PSI.Libratus

www.libratus.edu.pl