Скільки коштів потрібно мати іноземцеві при перебуванні в Польщі

Іноземець, який в’їжджає на територію Республіки Польща на термін перебування до 3 днів, повинен володіти фінансовими засобами достатніми для покриття витрат на проживання, харчування, в’їзду та виїзду з території РП, в розмірі не менше 300 злотих або еквівалент цієї суми в іноземній валюті.

Іноземець, який в’їжджає на територію Республіки Польща на термін перебування понад 3 дні – повинен володіти фінансовими засобами на покриття витрат на проживання, харчування, проїзду та виїзду з території РП, в розмірі не менше 100 злотих на кожний день перебування або рівновартість цієї суми в іноземній валюті, тобто не менше 400 злотих.

Документами, які можуть підтвердити наявність у іноземця фінансових засобів необхідних для покриття коштів на проживання, харчування, проїзд та виїзд з території РП, можуть бути: чеки або кредитна картка; довідка про наявність коштів в банку, який має своє представництво також на території РП, посвідчена печаткою та підписом уповноваженої особи такого банку, видана  не пізніше одного місяця перед датою перетину кордону.

Документами, які можуть підтвердити можливість виїзду іноземця з території РП, може бути квиток на подорож до країни походження або іншої держави; документ, що дає право керувати власним транспортним засобом.

Іноземець, який в’їжджає на територію Республіки Польща повинен володіти коштами необхідними на покриття коштів лікування в розмірі не менше 300 злотих на кожний день перебування або їх еквівалент в іноземній валюті. Документами, які можуть підтвердити наявність у іноземця фінансових засобів необхідних на покриття коштів на лікування, є медичний страховий полюс дійсний на території РП або документ, який засвідчує покриття страхувальником коштів лікування на території РП.

Іноземець, який в’їжджає на територію Республіки Польщі та є учасником організованої туристичної подорожі, молодіжного табору, спортивних змагань, оплативши перебування на території РП, також повинен володіти коштами не менше 20 злотих на кожний день перебування, однак не менше ніж 100 злотих або їх рівновартість в іноземній валюті.

Документами, які можуть засвідчити мету перетину кордону іноземцем, про які вказано вище, є документ, що засвідчує участь в організованому туристичному заході, молодіжному таборі або спортивних змаганнях; документ про сплату коштів за перебування на території РП, в які враховано проживання та харчування; путівка до лікувально-санаторного закладу.

Документ, що засвідчує участь в організованих туристичних заходах, молодіжному таборі або спортивних змаганнях, повинен містити ім’я та прізвище, місце проживання та адресу іноземця, у випадку індивідуального виїзду. У випадку групової участі  у туристичному заході такий документ повинен містити дані підприємця чи юридичної особи, яка видала документ, а саме назву та місце знаходження; дані про організатора i виконавця туристичних послуг; термін та місце перебування на території РП; детальний опис туристичних послуг, у випадку туристичної екскурсії – детальний опис маршруту; підтвердження оплати туристичних послуг, з детальним описанням витрати коштів напроживання, харчування та ціни цієї послуги.

Іноземець, який в’їжджає на територію Республіки Польща з метою навчання, участі в наукових дослідженнях або стажуваннь повинен володіти: коштами 1.600 злотих або їх рівновартість в іноземній валюті на покриття проживання та харчування протягом перших 2 місяців перебування.

У випадку, коли іноземець, який в’їжджає на територію РП підтверджує наявність фінансових засобів в іноземній валюті, в перерахунку на польську валюту застосовується середній курс цієї валюти оголошений Національним Банком Польщі в останній робочий день перед запланованим виїздом іноземця на територію РП.

http://kijow.msz.gov.pl/uk/konsulski_ta_wizowi/wizowa_info/fin_zasoby/

http://www.granica.gov.pl

Передрук інформації, що розміщена на сайті Polonia-Consulting, без згоди адміністрації суворо заборонено!