2 ФЕСТИВАЛЬ ПЕРЕГЛЯДУ СУЧАСНОГО ПОЛЬСЬКОГО КІНО “ПІД ВИСОКИМ ЗАМКОМ”

З 4 по 13 жовтня 2013 р. у Львові та з 8 по 12 листопада 2013 р. в Івано-Франківську відбудеться 2 фестивaль перегляду сучасного польського кіно “Під Високим Замком” – найбільша  в історії Львова подія, що представлятиме сучасне польське кіно. Даний кінофестиваль  є  найбільшим та одним з найважливих заходів, що сприяють поширенню польського кіно на Україні.
Популярність польського кіно за останні десятиліття, широко зростає не лише серед глядачів Львова, а й серед глядачів усієї України. Відомі польські режисери, такі як Олександр Форд (народився в Києві), Януш Маєвський (народився у Львові), Анджей Вайда і Єжи Гофман, добре відомі кіноглядачам  України. Старше покоління поціновувачів кіна на Україні пам’ятає ролі Барбари Брильської, Даніеля Ольбрихського, Єви Шикульської чи Беати Тишкевич.
2 Фестиваль перегляд сучасного польського кіно “Під Високим Замком” є відповіддю на зростаючий інтерес до польського кіномистецтва у світі. Сучасне польське кіно це цікава альтернатива іноземним фільмам, корі  кожен день демонструються на українському телебаченні.
Історія появи кіно у Львові сягає кінця дев’ятнадцятого століття. Перший показ фільму у Львові відбувся в 1896 році. Перша половина ХХ століття була періодом динамічного розвитку кіно і львівської кінематографії, проте була перервана початком Другої світової війни. Варто пам’ятати, до 1939 році у 250 тисячному  Львові  діяло більше 30 кінотеатрів.
www.filmlwow.eu
Ось демо-відео на деякі кінопрем’єри :
 

Be the first to comment

Leave a Reply