Телебачення в Польщі

Сьогодні телебачення відіграє дуже важливу роль в нашому житті. Це двері, через які до наших осель може увійти весь світ. “Блакитний екран” є постійним джерелом інформації та розваг. Деякі люди полюбляють проводити свій вільний час за переглядом розважальних телепередач, тоді як інші – політичних й освітніх програм. Цілі покоління ростуть, захоплюючись телевізором, адже завдяки телевізійному мовленню ми можемо насолоджуватися переглядом багатьох дійсно цікавих програм: інформаційних, спортивних, музичних, дитячих.

Телебачення є найбільш популярним засобом масової інформації в Польщі. Польське телебачення (TVP – Telewizja Polska) систематично транслюється з 1952р. На сьогоднішній день TVP включає громадське телебачення та комерційні канали: TVP 1, TVP 2, TVP Info, TV Polonia, TVP Kultura, TVP Sport, TVP Historia, TVP Seriale, TVP HD, Belsat TV, TVP Parlament, Polsat, TVN, TVN 24, TV Puls, Planete, DiscoveryCartoon Network та ін. Для перегляду польських ТВ-каналів через Інтернет можете скористатись наступним посиланням weeb.tv.

Ось так виглядає четвірка найбільш популярних польських телевізійних каналів серед телеглядачів:

1.     TVP 1        24,2%

2.    TVP 2        21,2%

3.     Polsat        15,7%

4.     TVN         14,4%

Одним з каналів польського громадського телебачення, про який варто розповісти детальніше, є TVP Polonia. Даний канал веде своє мовлення уже понад 10 років і основна його заслуга полягає у збереженні зв’язків і спілкуванні з представниками польської діаспори у всьому світі. Ця станція передає спеціально підготовлену програму для зарубіжної глядацької аудиторії польського походження, яка транслюється за допомогою супутника. Варто відмітити, що одним з важливих етапів підготовки польських фільмів до трансляції на каналі TVP Polonia, є переклад тексту на англійську мову і розміщення англомовних титрів в нижній частині екрану. Тим самим телебачення намагається полегшити знайомство з рідною мовою кожному новому поколінню тих, що народилися за кордоном.

Telewizja Polska представлена в Інтернет-мережі порталом tvp.pl. Це найбільша он-лайн база художніх та документальних фільмів, серіалів, розважальних програм. Для того, щоб здійснювати в Інтернеті перегляд обраних Вами програм, необхідно встановити новий програмний продукт компанії Microsoft Silverlight, який безплатно представлений на даному порталі. Доступ до переважної кількості відеопродуктів є безкоштовним, проте існує ряд передач та фільмів, доступ до яких надається лише після оплати з допомогою SMS, кредитної картки чи банківського переказу.

Передрук інформації, що розміщена на сайті Polonia-Consulting, без згоди адміністрації суворо заборонено!