Зміна правил прийому документів для шопінг візи

Отримання шопінг візи до Польщі проходить у кілька етапів, проте з 15 жовтня 2014 року змінюються правила прийому документів, які необхідно подати для виготовлення шопінг візи, детальніше про зміни можете дізнатися, ознайомившись з даною статтею.

Отже, процес подачі заяви на отримання шопінг візи складається з наступних кроків:

Оплата за послугу Візового центру

Для осіб, які проживають на території Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей необхідно попередньо оплатити сервісний збір (для мешканців інших областей попередня оплата збору відсутня). Оплата сервісного збору може бути здійснена у будь-який філії ІДЕА банку або КРЕДО банку, які знаходяться у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях. Після здійснення оплати Ви отримаєте квитанцію, про сплату збору, на якій буде унікальний номер, який є необхідний при реєстрації.

Під час оплати Вам необхідно буде надати касиру в банку оригінал свого закордонного та внутрішнього паспортів, а також наступну інформацію:

 • номер та серію Вашого діючого закордонного паспорта, у який буде вклеєна віза;
 • Ваше прізвище та ім’я, латинськими літерами, згідно даних, вказаних у закордонному паспорті;
 • діючий номер Вашого телефону, за яким з Вами можна буде контактувати в разі потреби.
Здійснення реєстрації

Через 24 години після здійснення попередньої оплати, Ви матимете можливість зареєструватись для подачі документів у Візовий центр.

Здійснити реєстрацію можна наступним чином:

 •          зателефонувати за номерами колл-центру:  +38 044 594 54 96, +38 050 117 90 53, +38 032 242 45 64 або +38 032 235 17 76 у робочі дні з 08.00 до 22.00 (від понеділка до п’ятниці, окрім святкових днів, оплата дзвінків здійснюється згідно тарифного плану Вашого мобільного оператора); або
 •          відвідати інтернет сторінку www.polandvisa-ukraine.com

Для здійснення реєстрації, в обох випадках, необхідно надати наступні дані:     Ваш унікальний номер, зазначений на банківській квитанції про оплату послуг візового центру (для мешканців Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей);

 •          Ваше ім’я, прізвище, серію і номер діючого закордонного паспорта.
 •          Усі дані повинні відповідати даним, вказаним у закордонному паспорті.
Подання документів у Візовий центр

З`явіться до Візового центру в призначений день та час подачі документів та подайте заповнену анкету і необхідні супровідні документи згідно мети поїздки.

Ось список документів, які необхідно подати для виготовлення шопінг візи в Польщу (детальніше читайте в нашій статті «Закупи в Польщі»:

 • Візова анкета.
 • Закордонний паспорт з копіями сторінок.
 • Український паспорт з копіями всіх сторінок, що містять відмітки.
 • 2 фотографії 3,5см х 4,5 см. (не старіші ніж 6 місяців)
 • Страховка з оригіналом квитанції про оплату.
 • Квитанція про оплату послуг візового центру з унікальним номером.
 • Прохання про видачу візи з метою закупівельного туризму. Прохання можна знайти на сайті консульств, а також безкоштовно отримати у Пункті Прийому Візових Анкет.
 • Фактури (для першої подачі не потрібно, але обов’язково для виготовлення 2-ї і далі шопінг візи).

З 15 жовтня 2014 року змінюються правила прийому документів на візу. До перелічених вище документів необхідно буде подавати наступне:

Документи, що підтверджують вид діяльності (довідка з роботи)
 1. Для найманих працівників: довідка з місця роботи, в якій зазначено посаду, трудовий стаж, термін відпустки та заробітню плату працівника за останні 6 місяців, а також: інформацію про реєстрацію і контактні дані підприємства, ім’я, прізвище та посаду особи, яка її видала.

 2. Для приватних підприємців: оригінал і копія реєстраційних документів підприємства, виданих місцевими органами влади або остання податкова декларація

 3. Для осіб, які не працюють: витяг з банківського рахунку про наявність фінансових коштів з переліком операцій за останні 3 місяці або письмова, підписана декларація, яка відображає фінансову ситуацію подорожуючої особи.

 4. Для пенсіонерів: документ, який підтверджує отримування пенсії.

 5. Для учнів та студентів: довідка з навчального закладу, в якій зазначено період вільний від занять учня або студента.

 6. У деяких випадках: документ, який підтверджує право власності (на землю, будинок, автомобіль або в окремих випадках інше майно) або остання податкова декларація (у випадку осіб, які подорожують вперше).

Документи, що підтверджують наявність фінансових засобів (виписка з банку)
 1. Спонсорування: гарантійний лист від спонсора або третьої сторони в Україні, який повинен містити інформацію про те, що третя сторона має достатні фінансові засоби для спонсорства.

 2. Підтвердження наявності власних фінансових коштів:

 а) витяг з банківського рахунку, який містить перелік банківських операцій за останні три місяці;

 б) оригінал та копія дорожних чеків, виданих на прізвище особи, яка подає документи на візу;

 в) письмова, підписана декларація, що відображає фінансове положення подорожуючої особи.

Документи, що підтверджують проживання (бронь готелю)
 1. Гарантійний лист приймаючої сторони,

 2. Бронювання готелю або інший документ, підтверджуючий проживання.

На сайті www.polandvisa-ukraine.com можете детальніше ознайомитися з оновленими вимогами до документів.

Оплатіть необхідну суму візового збору

Працівник надасть Вам квитанцію, яку Вам необхідно сплатити в касі: візовий збір оплачується готівкою у євро або в гривнях. Вам надається квитанція на оплату всіх платежів, що були здійснені Візовому центрі.

Отримання паспорта з візою

Розгляд документів Консульством триває від 6 робочих днів до 30 календарних днів після чого повертається до Візового центру. Орієнтовно через тиждень Вам надішлють смс повідомлення про отриання Вами візи. Ви маєте можливість отримати свій закордонний паспорт особисто у Візовому центрі  або скориставшись послугою кур’єрської доставки (доставка паспорта через кур’єрську службу замовляється та сплачується Заявником окремо безпосередньо під час подачі документів до центру та становить 50.00 грн).

Для отримання закордонного паспорта Вам необхідно пред’явити оригінал паспорта громадянина України (внутрішнього паспорта) та оригінал квитанції про оплату послуг.