Шанс на навчання у Вроцлаві

Запрошуємо ознайомитися з пропозицією отримати стипендію Природничого університету у Вроцлаві. Стипендія ім. Професора Станіслава Толпи призначена для чотирьох осіб та передбачає стаціонарне навчання в Природничому університеті у 2015/2016 академічному році за обраною кандидатом спеціальністю.

Природничий університет у Вроцлаві пропонує 4 місця на стаціонарній формі навчання, яке розпочинається у 2015/2016 академічному році на довільно обраному напрямку в рамках стипендії ім. Станіслава Толпи.

Кандидат – громадянин країни колишнього СРСР, повинен вирізнятися науковими здобутками, мати польське походження та підтверджене консульством РП знання польської мови, а також представити хорошу характеристику полонійної організації за місцем проживання.

Стипендія на 2015/2016 академічний рік становить 900 злотих щомісяця та призначається на покриття витрат проживання та харчування. Стипендія призначається ректором Природничого університету у Вроцлаві кожного року протягом усього періоду навчання за умови досягнення стипендіатом позитивних результатів у науці.

Витрати пов’язані з навчанням стипендіата поносить Природничий університет у Вроцлаві, проте кошти подорожі до Вроцлава, кошти медичного страхування та страхування від наслідків нещасних випадків під час перебування бере на себе стипендіат.

Інформація про напрямки навчання доступна на сайті Природничого університету у Вроцлаві www.up.wroc.pl

ЗАЯВА на отримання студентської стипендії ім. Професора Станіслава Толпи доступна за цим посиланням

http://www.up.wroc.pl/wspolpraca/17876/stypendia_im_profesora_stanislawa_tolpy.html