До чого потрібно бути готовим, коли збираєтеся до Польщі?

Українців на кордонах обшукують, затримують, прискіпливо перевіряють документи. Експерти кажуть: винна ситуація з незаконними мігрантами. Але й українці потрапили в немилість через війну на Донбасі.

Про це журналісти PoloNews дізналися з сайту vesti-ukr.com

Туристичні форуми також заповнені розповідями мандрівників про те, що на митницях стали до нас ставитися по-особливому. “Їхали до Польщі. Переді мною у віконці прикордонників все пред’являли не тільки паспорти, але й запрошення, броня готелю. Всі ці папери довго вивчалися прикордонниками, перш ніж поставити печатку …”, – Пише туристка.

Комерційний директор туристичної компанії TEZ TOUR в Україні Аркадій Маслов говорить, що через політичну ситуацію в країні всі рейси з України до Євросоюзу проходять “червоний коридор”. “Це пов’язано з тим, щоб запобігти ввезенню будь-яких заборонених предметів (озброєння, частини озброєння)”, – говорить він.

За словами керівника центру розвитку туризму України Володимира Царука, такої напруженої ситуації ще півроку тому не було. “Зараз серйозно додивляються тих, хто їде на автобусах або на своїх авто до Євросоюзу. Так, наша ситуація в країні теж позначається. Але зараз більше побоюються мігрантів. Тому будьте готові показувати не тільки паспорти, але й бронь в готелі або запрошення, страховку, зворотні квитки “, – говорить Царук.

Джерело: інформаційний портал PoloNews.