Про репатріацію осіб польського походження з України

МВС Польщі готує закон про репатріацію осіб польського походження з України – пише radiopolsha.pl, повідомляє Depo.Хмельницький.

“Міграційна політика Польщі повинна бути спрямована насамперед на схід Європи. Це натуральне напрям, яке є предметом інтересу Польщі, а репатріація є одним з елементів міграційного процесу. Для Польщі важливо працювати у східному напрямку з демографічної і економічної точок зору. Це великий шанс для нас», – сказав віце-міністр внутрішніх справ Польщі Якуб Скиба.

За його словами уряд працює над законопроектом про репатріації осіб польського походження з України.

Якуб Скиба зазначив, що міністерство має намір розширити категорії осіб, які можуть скористатися цим правом. Чиновник підкреслив, що мова йде в першу чергу про громадян України польського походження, а також інших країн європейської частини колишнього СРСР.

“Якщо Польща хоче утримати ритм економічного розвитку, то вона повинна відкритися для міграції, яка повинна бути ефективною і принести користь країні,” – додав він.

Заступник глави МВС Польщі в якості прикладу згадав про економічних мігрантів з України, які працюють у Польщі. Він підкреслив, що це “значуща сила, що підтримує економіку”.

Також Якуб Скиба не виключив, що держава буде частково фінансувати гміни, які будуть приймати репатріантів.

[AdSense-A]

Джерело: Depo.Хмельницький.