Обов’язкова реєстрація SIM-карти у Польщі

Купити стартовий пакет польського оператора мобільного звязку можна в будь-якому кіоску чи магазині Польщі. Проте з 1 липня 2017 року разом з придбанням Ви зобов’язані будете надати дані про себе, які потім передаються Вашому мобільному оператору :

  1. Ім’я та прізвище (показати посвідчення особи або паспорт);
  2. Номер PESEL, якщо він у Вас наявний ;
  3. Особистий підпис.

Якщо карта належить юридичній особі, тобто підприємству, то необхідно вказати ідентифікаційний номер REGON (Rejestr Gospodarki Narodowej), NIP або номер в реєстрі KRS (Krajowy Rejestr Sądowy).

Для дітей віком до 13 років зареєструвати карту може один з батьків або опікун. Для цього необхідно надати відповідні документи і написати заяву. Після того, як дитина досягне 13-ти років, SIM-карту можна буде перереєструвати на неї.

Іноземці також зобов’язані проходити цю процедуру і для реєстрації повинні надати паспортні дані або дані документів, на основі яких знаходяться в Польщі (наприклад, карти побиту).

Користувачі мобільного зв’язку, які раніше придбали SIM-карти  зобов’язані звернутися до свого оператора і зареєструвати карту до кінця січня 2017 року. окільки з 1 лютого 2017 номер  буде відключено.

Детальніше про реєстрацію  SIM-карти для різних  операторів польського зв’язку читайте за посиланнями, наведеними нижче: