Обережно шахраї або “Чорні списки роботодавців Польщі”

       Пошук роботи у теперішній час за кордоном став справжньою проблемою для багатьох шукачів легальної праці через велику кількість шахраїв. Жертвами різного роду махінацій стають тисячі людей, які шукають роботу  на території сусідньої нам держави, а саме – Польщі. Одним із методів боротьби проти шахраїв є поширення інформації про них, тому для того, щоб вберегтися від недобросовісних роботодавців та посередників, які пропонують допомогу у працевлаштуванні, створено так звані «Чорні списки Польщі».

     На Інтернет-сторінці «Чорні списки Польщі» зібрана та опублікована інформація про шахраїв роботодавців та посередників, дана інформація постійно оновлюється. Чим більше людей дізнається про недобросовісного роботодавця або посередника, який пропонує допомогти у справі працевлаштування, тим менша ймовірність бути ошуканим. Якщо Ви стали жертвою одного з них додавайте свою інформацію про свій випадок та роботодавця чи посередника у «чорний список». Хто стикався з такими пройдисвітами – просимо не соромитись, заносити їх у чорний список. Якщо попались Ви – не будьте байдужими, допоможіть вберегтися іншим.

     Щоб переглянути «Чорні списки Польщі» шахраїв роботодавців та посередників, які пропонують допомогу у працевлаштуванні на території Польщі, перейдіть за  посиланням: laborunion.org.ua або на сторінку у Facebook.