Студентські стипендії для іноземців в польських ВНЗ

Іноземні студенти, які навчаються в польских ВНЗ мають право на отримання стипендії, які виплачуються з державного бюджету. Є кілька видів таких стипендій, зокрема, це:

Соціальна стипендія – дану стипендію має право отримувати студент, який знаходиться в скрутному матеріальному становищі, місячний дохід якого на людину в сім’ї не перевищує певну суму. Сума доходу на людину в сім’ї студента залежить від постанови ректора зі Студентською Радою.

Стипендія на житло – дані стипендії призначається особам, які знаходиться в скрутній матеріальній ситуації. Житлова стипендія надається студентам стаціонару, з першого року навчання. Призначена вона для студентів, які мешкають далеко від ВНЗ. Сума стипендії залежить від ВНЗ. Можна її поєднувати із соціальною стипендією і стипендією на харчування. Щоб отримати стипендію слід мати місце в гуртожитку або житло в моменті подання документів на цю стипендію. Щоб отримати житлову стипендію слід відповідати нормам мінімального доходу, які встановлює ректор щороку 2 рази.

Стипендія на харчування – дана стипендія  признається студентам, які знаходяться в скрутній матеріальній ситуації. Основою призначення стипендії на харчування є середній місячний дохід на особу в сім’ї студента.