Де можна подивитись фільми польською мовою в інтернеті?

Католицький суспільно-релігійний часопис «CREDO» наводить перелік інтернет-ресурсів, на яких  можна знайти і подивитися фільми польською мовою з субтитрами польською або українською мовою он-лайн.

  1. Український стратегічний веб-ресурс всесвітнього значення ex.ua має розділ польською мовою (а ще англійською, китайською та іншими). Просто зареєстрйтеся і забийте «Filmy polskie» в пошук — і ось вам розділ на ~600 фільмів, роликів, трейлерів, реклам та іншого видива. Можна дивитись онлайн. Безкоштовно. Можна завантажити, і… теж безкоштовно. Оцініть переваги користування українським сервісом!
  2. Ще один зручний спосіб дивитись польські фільми польською мовою та взагалі вивчати польську мову — вступити до спільноти «Польський клуб», у Фейсбуці  або ВК. Там час від часу публікують фільми польською, а також корисні матеріали для вивчення мови. Є онлайн-перегляд.
  3.  Польський сайт із фільмами з субтитрами польською.
  4. Шукайте за назвою фільми на Національному торент-трекері «Гуртом». Подивитися фільми онлайн не вийде, тільки завантажувати. Це недовго. У грудні 2014-го на Толоці створили список, де зібрано посилання на понад 100 фільмів польською; багато з них з українськими субтитрами. Там є з чого вибрати!
  5. На форумах радять дивитися польські канали по супутнику і вмикати субтитри для глухих. Порада, звісно, стосується тих, хто має супутникове ТБ.

Де знайти субтитри?

  1. Щоб знайти фільми польською мовою з польськими субтитрами на ex.ua, перейдіть до розділу Filmy polskie (як описано на початку), знову відкрийте Пошук, введіть «napisy» (це «субтитри» польською). Пошук видасть вам фільми, до яких додано субтитри.
  2. Ще є варіант знайти українські субтитри до фільму польською на сайті opensubtitles.org. Потрібно буде їх звантажити та вмонтувати до відеопереглядача.  Он-лайн перегляд польських фільмів з українськими субтитрами можна на сайті sub-kino.
  3. На «Гуртом» також багато фільмів польською з українськими субтитрами (розділ Українські субтитри). Щоб знайти фільми польською у цьому розділі, введіть назву фільму або «pol» (чи «pl») у пошук.

Якщо не знатимете, який фільм вибрати, — скористайтеся рейтингами кращих польських фільмів: просто введіть «najlepszye polskie filmy» в Гугл. Він-бо знає!

Джерело: Католицький суспільно-релігійний часопис «CREDO»