Перевірка історії квартири перед купівлею в Польщі

Купувати квартиру на первинному чи вторинному ринку Польщі це справа індивідуальна кожного покупця. Іноді чаша вагів схиляється у бік житла “з минулим”, адже не кожен може позволити собі купити житло в новобудовах повищеного стандарту. І тут важливо врахувати, що при виборі такої квартири слід дивитися не лише на  розташування, план та стан нерухомості, але і перед усім потрібно ретельно перевіряти чи належить квартира продавцеві, чи не є предметом кридиту чи іпотеки, а також чи не є  це житло предметом судових суперечок. Також слід перевірити чи усі прописані в цій квартирі мешканці знають про її продажу.
Якщо ви зацікавлені купівлею конкретної квартири, то рекомендуємо зробити самостійну та безкоштовну перевірку історії об’єкта у відповідному реєстрі, що носить назву  “Księgi Wieczyste”. Це зробити досить просто і доступно на цьому сайті.


Księgа wieczystа – це державний Польський реєстр, який ввідображає статус нерухомого майна, –  технічні дані, кому належить, чи є передметом судових спорів, чи є об’єктом іпотеки  чи кредиту, та інші дані.

Консультував Дунай Василь

kontakt.polonia.consulting@gmail.com
tel:+48 603 993 051 (є viber)

 

Стаття була корисною? – тоді поширюй її серед своїх друзів.

Копіювання і передрук інформації, що розміщена на сайті Polonia-Consulting, без згоди адміністрації суворо заборонено!