Про можливість отримання польського громадянства на Україні (за посередництвом консула)

Кожен іноземець або особа без громадянства, котра проживає поза територією Польщі або проживає на території Польщі, проте не має Карти перебування, може за посередництвом польського консула подати заяву про надання їй польського громадянства Президентом Польщі. Така заява подається до консульства за місцем прописки заявника в Україні.

Чим вигідний даний спосіб подачі документів на отримання польського громадянства? По-перше, це єдиний спосіб подати документи на отримання польського громадянства, коли іноземець проживає на Україні. По-друге, в даному випадку у іноземця вимагається мати лише штамп в внутрішньому українському паспорті про прописку на території, котру обслуговує конкретне консульство. По-третє, у іноземця не вимагатимуть сертифікату про знання польської мови на рівні В1, або ж документів про закінчення вишу чи школи у Польщі (хоча документи про знання мови значно підвищують шанс отримати громадянство).

Відповідно до останніх змін в Законі «Про Карту поляка», власники Карт поляка звільняються від сплати консульського збору при подачі у консульстві заяви про надання їм польського громадянства. Для усіх інших категорій іноземців подача такої заяви є платною та складаєє 360 €.

На практиці близько 20 відсотків заявників, котрі подали заяви за посередництвом консула, отримують позитивне рішення Президента. Найчастіше надають громадянство заявникам, які мають Карти поляка, мають документи, що підтверджують польську національність хоча б одного зі своїх батьків (або дідуся чи бабусі, або обидвох прародичів — прадіда та прабаби), є активними членами польських або полонійних товариств та шкіл, мають позитивну характеристику та посвідчення члена цих організацій, беруть активну участь у житті католицької громади костелу за місцем проживання, мають документи про заслуги рідних перед Польщею тощо. Причинами відмов є неграмотний підбір окументів та оформлення заяви, а також погане обгрунтування заяви.

P.S. Для грамотної підготовки комплекту документів в справі отримання польського громадянства на Україні, пропонуємо придбати наш “Довідник для отримання польського громадянства” (ISBN 978-966-07-3233-9)

За допомогою нашого довідника Ви  самостійно зможете отримати польське громадянство, зекономивши на послугах адвокатів та не завжди компетентних і порядних посередників. Також з нього можуть скористатися ваші рідні та знайомі. Купуючи книгу Ви інвестуєте в своє майбутнє та майбутнє своїх дітей. Слід мати на увазі, що ціни на ведення справи по отриманню польського громадянства коливаються від 1000 євро до 10000 євро, тому довідник буде вигіною альтернативою. Окрім цього, ніхто не дізнається про Ваші наміри отримати польське громадянство.

10 % від продажу книги буде передано на благодійність (хворим людям та на відбудову костелу св. Антонія з Падуї в Збаражі).

В Польщі можна купити довідник за телефоном +48 603 993 051 (є viber).

Для замовлення по території України просимо:

  • дзвонити на телефон: +38 096 073 71 43 (Іван), +380976137832 (Януш), +38 096 552 54 66 (Марія),
  • писати на Viber ( +38 09 787 44 993 або +48 603 993 051)
  • писати на електронну пошту: kontakt.polonia.consulting@gmail.com
  • писати на skype: polonia-consulting@ukr.net

Довідник можна особисто переглянути та купити у центрі Києва (Майдан Незалежності) +38 096 552 54 66 (Марія).

Доставка безкоштовна – відправляємо довідники priorytet polecony Poczty Polskiej, рекомендованим листом  Укрпошти або ж Новою Поштою.

 

Консультував Дунай Василь

lcdunaj@gmail.com
tel:+48 603 993 051 (є viber)

Стаття була корисною? – тоді поширюй її серед своїх друзів.

Копіювання і передрук інформації, що розміщена на сайті Polonia-Consulting, без згоди адміністрації суворо заборонено!