Обов’язок польського роботодавця враховувати закордонний трудовий стаж іноземних працівників

Підтвердження закордонного стажу праці є дуже істотним моментом при прийнятті іноземця на роботу в польську фірму, оскільки стаж праці безпосередньо впливає на права іноземного працівника – наприклад на тривалість щорічної оплачуваної відпустки, на право отримання відпустки по догляду за дітьми, на розмір отримуваної доплати за стаж праці, на право отримання ювілейної нагороди при досягненні відповідного стажу праці.

Наприклад тривалість щорічної оплачуваної відпустки для працівників, які мають стаж праці менший 10 років, становить 20 робочих днів. Для працівників котрі мають стаж праці більше 10 років, тривалість щорічної оплачуваної відпустки становить 26 робочих днів.

Згідно частини 1 статті  86  Закону o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tekst jedn. DzU z 2015 r., poz. 149) документально підтверджений стаж праці за кордоном, зараховуються до загального стажу праці в Польщі.

Зміст статті  86  Закону o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy,  було змінено 1 лютого 2009 року і від того часу до стажу праці зараховується кожна праця, що виконувалася за кордоном, незалежно від:

– держави, де виконував працю працівник,

– наявності підтвердження оплати загальнообов’язкових внесків до Фонду Праці,

– громадянства працівника.

При прийнятті на роботу в Польщі, іноземний працівник зобов’язаний документально підтвердити свій закордонний стаж праці. При цьому слід мати на увазі, що до загального стажу праці враховується увесь закордонний стаж праці, в тому числі отриманий перед 01.02.2009 р.

Підставою до зарахування стажу праці можуть бути лише документальні підтвердження факту праці за кордоном. Доказами закордонного стажу праці можуть бути: записи в трудових книжках, довідки з попередніх місць праці, свідоцтва праці, трудові договора, документи, що підтверджують отримання заробітної плати від закордонного працедавця, документи що підтверджують сплату внесків до загальнообов’язкових фондів за кордоном або ж інші подібного змісту документи.

На підставі статті 8 Закону o języku polskim (tekst jedn. DzU z 2011 r. nr 43, poz. 224),  працівник  зобов’язаний надати працедавцеві окрім оригіналів вищезгаданих документів їх польськомовні переклади, що були зроблені присяжним перекладачем. При цьому послуги присяжного перекладача мають бути оплачені працівником.

Беручи до уваги зміст § 2  статті 9 kodeksu pracy, можна прийти до висновку, що внутрішні документи працедавця в жодному разі не можуть бути менш корисними для працівника, ніж ті, що прямо передбачені в Кодексі праці та інших Законах і Актах органів виконавчої влади Польщі, а тому роботодавець зобов’язаний, як мінімум:

– враховувати закордонний стаж праці;

– встановити, чи працівник набув право до щорічної оплачуваної відпустки в більшому розмірі, тобто 26 робочих днів.

Коли працівник не має можливості або бажання документально підтвердити свій стаж праці, то вважається що його вперше було прийнято на роботу.

У випадку, коли попри належне підтвердження закордонного стажу праці, працедавець все ж таки відмовляється зарахувати стаж праці,  виплачувати доплату за стаж праці або виконати інші належні працівнику права,  то останньому залишається можливість відстояти свої права в Окружному Інспектораті Праці (OIP) або ж у Суді Праці (Sąd Pracy).

 

Консультував Дунай Василь

tel:+48 603 993 051 (є viber)

kontakt.polonia.consulting@gmail.com

 

Також рекомендуємо ознайомитися з нашими довідниками:

1) Довідник “Усе про карту поляка. Зміни 2018” для тих хто тільки готується отримати Карту поляка;
2) Юридичний порадник “Карта постійного перебування в Польщі” – для власників Карт поляка та осіб польського походження,  що бажають поселитися в Польщі та отримати Kartu Stałego Pobytu;
3) “Довідник для отримання польського громадянства” – для власників Карт поляка, які хочуть отримати польське громадянство за спрощеною процедурою (через Воєводу), а також для тих хто хоче отримати польське громадянство перебуваючи на Україні (за посередництвом польського консула). Окрім цього, у довіднику в подробицях описано як отримати польське громадянство через Президента.

Стаття була корисною? – тоді поширюй її серед своїх друзів та у групах по безкоштовному працевлаштуванню у Польщі.

 Копіювання і передрук інформації, що розміщена на сайті Polonia-Consulting, без згоди адміністрації суворо заборонено!