Польська залізниця продаватиме квартири за ціною від 18 000 злотих

До 2 тис. злотих за квадратний метр — таку ціну пропонує польська залізниця за купівлю квартир, що їй належать. “Dziennik Zachodni” повідомляє, що часто нерухомість перебуває у стані руїни. Однак перевагою об’єктів є їх зручне розташування.

Залізничний перевізник “PKP” — це не лише колії, вокзали та ремонтні установи. Компанія має також відпочинкові центри та сотні квартир. Невдовзі розпочнуться конкурсні (тендерні) торги, на яких відбудеться продаж житлової нерухомості.

Тендер — це нагода купити власне помешкання значно дешевше, ніж за ринковою ціною. Наприклад, 50-метрову квартиру в Катовіце можна буде купити менше, ніж за 100 тис. злотих. А 40 метрова квартира у багатоповерховому будинку в місті Глівіце обійдуться лише в 70 тис. злотих. Найдешевший об’єкт коштує лише 18 тис. злотих.

“Привабливі ціни, різноманітний метраж і розташування — це найбільші переваги помешкань, які продає “PKP S. A.” У пропозиції компанії є список квартир, які належать фірмі, але не здаються нею в оренду”, — повідомляє компанія.

Квартири, які виставляє на продаж польська залізниця, можна буде знайти за цим посиланням.

Джерело: Dziennik Zachodni

 

Читайте також: Перевірка історії квартири перед покупкою в Польщі.

Як іноземцеві придбати нерухомість в Польщі.

Про закупівлю сільськогосподарських земель в Польщі.

Стаття була корисною? – тоді поширюй її серед своїх друзів 

 Копіювання і передрук інформації, що розміщена на сайті Polonia-Consulting, без згоди адміністрації суворо заборонено!