Рейтинг навищих зарплат Польщі

Польські роботодавці цінують професійні уміння і щедро за них платять. Це підтверджує список 20 найкраще оплачуваних посад (окрім директорів та керівників правління), опублікований польським виданням “Rzeczpospolita”.

В Польщі на високу зарплату можуть розраховувати інформатики, лікарі, фінансисти ну і звичайно поза конкуренцією — керівні кадри. Заробітки директорів часто бувають захмарними.

Представники ІТ опинилися на вершині списку, та зайняли загалом 12 з 20 позицій. Найбільше заробляють архітектори, що проектують системи IT, середьно-статистична зарплата яких складає 11,3 тис. злотих.

На другомі місці опинилася професія під назвою product owner у цифровій галузі, інакше кажучи менеджер продукту, середьно-статистична зарплата яких складає — 9,2 тис. злотих. “Бронзову медаль” у рейтингу одержала професія консультанта у сфері податків, середьно-статистична зарплата яких складає 9,2 тис. злотих.

Четверте й п’яте місця також потрапили в руки інформатиків, зокрема спеціалістів з інформаційної безпеки та керівників проектів. У їхньому випадку середьно-статистична зарплата становить 8,5 тис. та 7,9 тис. злотих відповідно.

Високі зарплати мають також фінансові аудитори (7,74 тис. злотих) та спеціалісти з питань реєстрації ліків (7,37 тис. злотих). Добре заробляють сімейні лікарі (7,1 тис. злотих).

Однак, враховуючи заробітню плату директорів і керівників правління компаній, варто сказати, що вони впевнено лідирують (щомісяця  заробляють навіть 40 тис. злотих). У багатьох компаніях заробітки керівників складають понад 1 млн злотих на рік, хоча трапляється, що вище оплачується робота операційних директорів, керівників IT чи директорів з питань IT.

Слід зазначити, що до рейтингу не увійшли водії далекобійники, котрі заробляють 6-9 тиc. злотих, висококваліфіковані зварники (4-6 тис. злотих), висококваліфіковані кухарі (4-5 тис. злотих), професійні оббивщики м’якої мебелі (4-9 тис. злотих).

Підсумовуючи матеріал, можна прийти до висновку, що найбільші заплати отримують люди із спеціальними знаннями та навичками, котрі йшли до цього роками тяжкої та самовідданої праці.

Читайте також: Яка зарплата дозволяє комфортно жити у Польщі?

Анульовання депортації 

Як підтвердити диплом лікаря у Польщі

Джерело: Rzeczpospolita

 

Стаття була корисною? – тоді поширюй її серед своїх друзів 

 Копіювання і передрук інформації, що розміщена на сайті Polonia-Consulting, без згоди адміністрації суворо заборонено!