Неприємні наслідки неповідомлення Воєводи про втрату праці

Згідно статті 113 Закону про іноземців, іноземець котрому було надано дозвіл на тимчасове перебування, повинен повідомити Воєводу, котрий надав такий дозвіл  про винекнення причини припинення дозволу, на протязі 15 робочих днів від моменту винекнення таких обставин. Натомість частина 2 статті 100 Закону про іноземців говорить, що іноземцеві  можна відмовити в наданні наступного дозволу на тимчасове перебування, в ситуації коли останнім не було дотримано вищевказаного обов’язку, передбаченого статтею 113 Закону про іноземців, якщо заяву про надання наступного дозволу на тимчасове перебування буде подано раніше ніж на протязі року від дня закінчення дійсності попереднього дозволу на тимчасове перебування.
Все частіше Воєвода використовує ці норми Закону не в користь іноземців. Наприклад, в нашому провадженні перебувала справа про анульовання депортації у якій іноземець отримав дозвіл на тимчасове перебування і працю, проте не повідомив Воєводу про зміну роботодавця, як цього вимагає стаття 113 Закону про іноземців. Внаслідок чого, при перетині польського кордону іноземець дізнався що його дозвіл на тимчасове перебування було анульовано, після чого у іноземця було відібрано карту тимчасового перебування та винесено рішення про заборону в’їзду на територію Польщі на протязі 6 місяців.  Дану депортацію було скасовано 5 вересня 2018 року. Ми це зробили за 30 днів.
Наше бюро професійно займається анульованням депортацій, а також допомагає вирішувати проблемні питання у Воєводських управліннях.

—————————————————————————————————————————————–

 

Zgodnie z art. 113 Ustawy o cudzoziemcach, cudzoziemiec, któremu udzielono zezwolenia na pobyt czasowy, zawiadamia wojewodę, który udzielił tego zezwolenia, w terminie 15 dni roboczych, o ustaniu przyczyny udzielenia zezwolenia. Natomiast art. 100 ust. 2 Ustawy o cudzoziemcach stanowi, iż cudzoziemcowi można odmówić udzielenia kolejnego zezwolenia na pobyt czasowy w przypadku niewykonania obowiązku, o którym mowa w art. 113, jeżeli wniosek o udzielenie kolejnego zezwolenia na pobyt czasowy złożył przed upływem roku od upływu okresu ważności poprzedniego zezwolenia.
Nasze biuro pomoże Ci cofnąć decyzję o zakazie ponownego wjazdu na terytorium RP oraz pomaga w załatwieniu wszelkich formalności w Urzędach Wojewódzkich.

Legal Consulting                                                                                                                                                           ul. Kościelna 3 (II piętro), 63-600 Kępno
województwo wielkopolskie
Polska

e-mail:  Lcdunaj@gmail.com  , polonia-cosulting@ukr.net

tel:+48 603 993 051 (viber),  +48 537 132 312

 

Стаття була корисною? – тоді поширюй її серед своїх друзів 

 Копіювання і передрук інформації, що розміщена на сайті Polonia-Consulting, без згоди адміністрації суворо заборонено!