9 підстав для винесення рішення про відмову у в’їзді до Польщі.

З початком “Безвізу”, а також після удосконаленням бази даних SIS до ІІ версії програми, значно почастішали випадки винесення польськими прикордонниками рішень про відмову іноземцям у в’їзді до Польщі.  При винесенні таких рішень, у закордонний паспорт іноземця ставиться печатка із зазначенням літери, котра в свою чергу розшифровує причину такої відмови. Також іноземцеві видаюь рішення про відмову у в’їзді.

Нижче ми розшифруємо, значення кожної літери,

що вписується до паспорту іноземця.

A) Іноземець не має дійсного докумету або документів, котрі дозволяють перетинати кордон з ЄС (закордонного паспорту, карти побиту, карти малого прикордонного руху (MRG))

B) У іноземця виявили фальшивий, підроблений або перероблений документ подорожі (наприклад закордонний паспорт)

C) Іноземець не має дійсної візи або документу, що вповноважує на легальне перебування в Польщі (віза, карта перебування, біометричний паспорт, карта МПР, печатки в закордонному паспорті, що підтверджує подачу документів на карту перебування)

D) У іноземця виявили фальшиву, підроблену або перероблену візу або документ, що дозволяє перебувати в Польщі (карту побиту, печатку в закордонному паспорті, що начебто підтверджує подачу документів на карту перебування)

E) У іноземця відсутній документ або документи, що підтверджують мету та умови перебування в Польщі (запрошення на роботу, якщо в’їзд відбувається по робочій візі; відсутність гостьового запрошення, якщо в’їзд відбувається з метою відвідин близьких осіб; відсутність страхування; відсутність заброньованого ночлігу для туристів та інші)

F) Іноземець використав дозволених 90 днів перебування на території ЄС, впродовж останніх 180 днів

G) Іноземець не володіє достатньою сумою грошей (мінімум 300 злотих на перші 3 дні перебування), необхідною для перебування на території ЄС впродовж запланованої поїздки (починаючи від 4 дня слід мати додатково по 75 злотих на кожен день перебування), або ж не володіє достатньою сумою грошей необхідною для повернення до держави свого походження

H) Іноземець є особою, щодо якої внесено запис з метою відмови у в’їзді:

I) Іноземець вважається особою, котра становить загрозу для публічного порядку, внутрішньої безпеки, громадському здоров’ю або міжнародним стосункам однієї або кількох держав учасниць ЄС.

Рішення про відмову у в’їзді можна оскаржити до Головного Коменданта Прикордонної Служби Польщі, на протязі 14 днів за посередництвом Коменданта, котрий виніс оскаржуване рішення.

Досить часто іноземці отримують рішення про відмову у в’їзді до Польщі з причин фігурованням їх особових даних в Шенгенській Інформаційній Системі/ System Informacyjny Schengen (SIS) або ж Списку іноземців, чиє перебування є небажаним на території Польщі/Wykaz cudzoziemców, których pobyt na terytorium Polski jest niepożądany. В більшості випадків, іноземецю не вказують безпосередньої причини  відмови. Як правило, польські прикордонники “скупо” пояснюють, що дані іноземця  були занесені до одного з вищевказаних реєстрів.

Наше бюро допоможе отримати вичерпну інформацію (офіційну довідку) на тему перетворення Твоїх особистих даних, в Шенгенській Інформаційній Системі, або в  Візовій Інформаційній Системі, або в  Списку іноземців, чиє перебування є небажаним на території Польщі. Зазвичай, адміністратор даних видає нам вимагану довідку, на протязі 30 днів. Також з нашою допомогою можете оскаржити таке рішення до органу вищого рівня.

===============================================================================

Nasze biuro pomoże Ci uzyskać wyczerpujące informacje (zaświadczenie) na temat Twoich danych, które są przetwarzane w zbiorach SIS, VIS oraz Wykazie cudzoziemców, których pobyt na terytorium Polski jest niepożądany. Zazwyczaj administrator danych udziela nam żądanych informacji w terminie 30 dni. Także pomożemy Ci napisać odwołanie do Komendanta Głównego  SG Rzeczypospolitej Polskiej.

Legal Consulting                                                                                                                                                           ul. Kościelna 3 (II piętro), 63-600 Kępno
województwo wielkopolskie
Polska

e-mail:  Lcdunaj@gmail.com  , polonia-cosulting@ukr.net

tel:+48 603 993 051,  +48 537 132 312

 

Стаття була корисною? – тоді поширюй її серед своїх друзів 

 Копіювання і передрук інформації, що розміщена на сайті Polonia-Consulting, без згоди адміністрації суворо заборонено!