Видано 102 тисячі Карт поляка для громадян України

За останні 10 років (з 2008 по 2017 рік) Карту поляка отримали 101937 громадян України. Про це повідомив Укрінформ, з посиланням на дані МЗС Польщі.
За перші шість місяців 2018 року польські консульства в Україні прийняли понад 7,2 тисячі заяв від громадян України на отримання Карти поляка, що майже на одну тисячу більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Протягом 2016-2017 років спостерігалося тененція зростання кількості виданих Карт поляка громадянам України – щорічно понад 13 000.

Варто зазначити що за останні 10 років лише 1248 громадян України отримали відмову в отриманні карти поляка.

Варто зазначити, що з 2008 до червня 2018 року найбільше Карт поляка отримали громадяни Білорусі (майже 120 000). Також більше 6 тисяч Карт поляка видано громадянам Росії, понад 3 000 – громадянам Казахстану, більше 1 700 – громадянам Молдови.

Нагадаємо, що власники Карт поляка мають низку пільг на території Польщі. Зокрема, йдеться про спрощену процедуру отримання дозволу на постійне перебування в Польщі, фінансову допомогу при поселенні в Польщі, пришвидчену процедуру отримання польського громадянства, безкоштовне навчання та соціальні стипендії, 37 відсодкові знижки на проїзд потягами по території Польщі та інші.

Тільки 1248 громадян України отримали відмову в отриманні карти поляка.

 

Для грамотної підготовки документів, а також для успішного проходження співбесіди з Консулом  в справі отримання Карти поляка, пропонуємо користатися нашим довідником “Усе про Карту поляка. Зміни 2018” (ISBN 978-966-07-3233-9), за допомогою якого Ви  без сторонньої допомоги зможете отримати Карту поляка з першого разу, зекономивши на послугах не завжди компетентних і порядних посередників. Також з довідника зможуть скористатися Ваші рідні та знайомі. Купуючи книгу Ви інвестуєте в своє майбутнє та майбутнє своїх дітей.

Ми застерігаємо від користування послугами посередників, котрі пропонують “купити” або “виготовити” Kарту поляка, оскільки її можна отримати лише самостіно та виключно при наявності Законних підстав.  Будьте обачними та не дайте себе обманути!

Також читайте:  Переваги власників Карт поляка в світлі останніх змін польського законодавства;

5 кроків для отримання Карти поляка;

Фінансова допомога на поселення в Польщі власників Карт поляка;

Дозвіл на постіне перебування в Польщі на основі Карти поляка;

Чому не варто зволікати з отриманням Карти поляка;

Три способи отримати польське громадянство маючи Карту поляка.

 

Стаття була корисною? – тоді поширюй її серед своїх друзів.

 Копіювання і передрук інформації, що розміщена на сайті Polonia-Consulting, без згоди адміністрації суворо заборонено!

©  Wszystkie prawa zastrzeżone