Як отримати польське громадянство через Президента Польщі

www.polonia-consulting.com.ua

Надання польського громадянства Президентом Республіки Польщі

Згідно статті 18 Закону про громадянство, Президент Польщі може надати іноземцю польське громадянство.

При цьому, громадяньство може бути надане незалежно від того, як довго іноземець перебуває в Польщі. Сьогодні є лише одна вимогаіноземець, котрий перебуває в Польщі повинен мати дозвіл на постійне, тимчасове проживання або дозвіл на перебування резидента довготермінового ЄС, та дійсну карту постійного, карту часового перебування, або ж Карту резидента довготермінового ЄС.

Процедура надання польського громадянства розпочинається за заявою зацікавленої особи. Заява про надання польського громадянства подається Президенту Республіки Польща за посередництвом Воєводи, за місцем фактичного проживання іноземця тобто місцем, в якому зосереджені основні життєві інтереси іноземця в Польщі (навчання, робота, сім’я і тд.).  Заява подається і підписується іноземцем особисто. Нотаріально завірений комплект документів також можна вислати поштою. Розгляд справи є безкоштовним.

Перед подачею заяви іноземець повинен обов’язково зареєструвати в польських органах реєстрації цивільного стану свої акти про народження, укладення шлюбу та про народження неповнолітніх дітей охоплених заявою.

Варто знати, що процедура надання громадянства Президентом є довготривалою, тому що в цьму випадку не застосовуються положення адміністративно-процесуального кодексу Республіки Польща. Це означає, що навіть якщо справа може бути вирішена на підставі доказів, поданих заявником, вона не буде розглянута негайно (за 1-2 місяці) наприклад, так як у випадку процедури визнання громадянином Польщі. Особа, яка претендує на отримання громадянства повинна обгрунтувати свою заяву і повинна вказати важливу причину, чому саме їй повинно бути надано польське громадянство.  Рішення Президента  не вимагає обгрунтування і не може бути оскаржене. З нашої практики можемо зробити висновок, що розгляд таких справ  зазвичай триває від 9 місяців до 3 років та закінчується позитивно.

Нагадаємо, що згідно офіційних даних Управління в Справах Іноземців Польщі, впродовж 2017 року польське громадянство отримали 2415 громадян України.

Нижче зображена папка, в якій сьогодні нашому Клієнту Poczta Polska доставила Акт надання польського громадянства, підписаний Шефом Канцелярії Президента Речі Посполитої Польщі.  На підставі Акту Президента клієнт вироблятиме собі Dowód Osobisty, проте це вже звичайна формальність.

19.10.2018. polonia-consulting

Увага! Дана стаття має лише ознайомчий характер та не описує усіх тонкощей та нюансів процедури надання громадянства Президентом Польщі.

У нас Ви можете замовити консультацію або комплексне оформлення документів у Вашій справі

про надання громадянства Презиентом Польщі. Наші контакти:

LEGAL CONSULTING

ul. Kościelna 3 (II piętro)

63-600 Kępno

woj. wielkopolskie

Polska

Lcdunaj@gmail.com
tel:+48 603 993 051 (є viber)

Ми застерігаємо від користування послугами посередників, котрі пропонують “купити” або “виготовити” громадянство Польщі або інших держав ЄС, оскільки громадянство можна зробити лише самостійно та виключно при наявності Законних підстав. Ось за цим посиланням можете прочитати до яких наслідків приводить “купівля” громадянства ЄС. Будьте обачними, не дайте себе обманути!

Стаття була корисною? – тоді поширюй її серед своїх друзів.

polonia-consulting.com.ua

Для грамотної підготовки комплекту документів в справі надання чи визнання польського громадянства, пропонуємо користатися нашим “Довідником для отримання польського громадянства” (ISBN 978-966-07-3233-9), за допомогою якого Ви  без сторонньої допомоги зможете отримати польське громадянство, зекономивши на послугах адвокатів та незавжди компетентних і порядних посередників. Також з довідника зможуть скористатися Ваші рідні та знайомі. Купуючи книгу, Ви інвестуєте в своє майбутнє та майбутнє своїх дітей. Окрім цього, інші особи не дізнаються про Ваші плани отримати польське громадянство.

 

Копіювання і передрук інформації, що розміщена на сайті Polonia-Consulting, без згоди адміністрації суворо заборонено!

©  Wszystkie prawa zastrzeżone POLONIA – CONSULTING