Співбесіда з Воєводою при отриманні Karty Stałego Pobytu на основі польського походження

Не секрет, що кожна особа котра має відповідні документи про її польське походження теоретично може отримати дозвіл на постійне перебування в Польщі та пластиковий документ під назвою Karta Stałego Pobytu. Проте на практиці не кожна особа отримує вищезгаданий дозвіл і в даній статті ми поговоримо про це.

Згідно Закону про іноземців від кандидата котрий має польське походження вимагається:

  1. документально довести що хтось із його батьків, або дідусь чи бабуся (або прадідусь та прабабуся) були поляками по національності;
  2. підтвердити свій зв’язок з “польськістю” .

Часто іноземцям відмовляють у наданні цього типу дозволу, у зв’язку з відсутністю у них необхідних документів у яких є записи про польську національність родичів, оскільки документи видані за незалежної України вважаються такими що не відповідають вимогам частин 1 та 2 статті 6  Закону про репатріацію.

Варто зазначити, що разом із завою до Воєводи також подаються оригінали документів про польське походження. Фахівці Прикордонної Служби Польщі проводять перевірку цих документів на оригінальність.

Після перевірки документів, з метою підтвердження зв’язку з “польськістю”, заявника буде запрошено на співбесіду в Воєводському управлінні де інспектор “оцінить” рівень знання польської мови та в якій мірі іноземець підтримує польську культуру, традиції, його знання історії Польщі та інших питань з життя Польщі. Співбесіда в Воєводському укравлінні триває близько 2 годин та реєструється за допомогою відео та аудіозапису. Під час співбесіди відповіді іноземця також записуються до письмового протоколу.  Після співбесіди інспектор просить прочитати протокол та розписатися на кожній його сторінці, таким чином іноземець підтверджує правильність записаної розмови. Слід зазначити що інспектор через деякі проміжки часу повторюватиме одні і ті ж питання, таким чином намагатиметься підловити заявника на брехні. Окремі інспектори окрім запитань по протоколу, вимагають заповнити письмові тести (наприклад в Нижньосілезькому воєводстві).Чим більше буде правильних відповідей, тим більше шансів отримати позитивний дозвіл. Від результатів співбесіди залежитиме чи рішення у справі буде позитивним.

Іноземці часто провалюють цю розмову (особливо в Познані), бо не були підготованими відповідним чином, а тому ми радимо грунтовно готуватися до співбесіди з воєводою за допомогою нашого Юридичного порадника “Карта постійного перебування в Польщі”, де знайдете 120 відповідей на питання що задаватиме Воєвода, а також там є корисні та практичні поради по проходженню співбесіди та уся інша потрібна інформація на цю тему. Клієнти які користувалися цим довідником не провалювали співбесід жодного разу.

Якщо Ви все ж таки не склали співбесіду з Воєводою, то не засмучуйтесь – у Вас є шанс отримати  Карту поляка на Україні і вже після цього без проблем отримати дозвіл на постійне перебування у Польщі. При цьому вже не буде потрібно проходити співбесіду в Воєводському управлінні. Для підготовки до співбесіди по Карті поляка рекомендуємо користатися нашим Довідником “Усе про карту поляка. Зміни 2018”.

Нижче зображено фото останнього, отриманого за нашим посередництвом, дозволу на постіне проживання по походженню

polonia-consulting
polonia-consulting

Наші контакти:

Legal Consulting

ul. Kościelna 3 (II piętro),

63-600 Kępno

Polska

kontakt.polonia.consulting@gmail.com

lcdunaj@gmail.com
tel:+48 603 993 051

 

 

Для осіб які хочуть отримати польське громадянство, рекомендуємо користуватися нашим “Довідником для отримання польського громадянства” .

Стаття була корисною? – тоді поширюй її серед своїх друзів.

 Копіювання і передрук інформації, що розміщена на сайті Polonia-Consulting, без згоди адміністрації

©  Wszystkie prawa zastrzeżone POLONIA – CONSULTING