Що означають літери, які вносяться у паспорт іноземцю при відмові в’їзду на територію Польщі?

www.polonia-consulting.com.ua

З початком “Безвізу”, а також після удосконаленням бази даних SIS до ІІ версії програми, значно почастішали випадки винесення польськими прикордонниками рішень про відмову іноземцям у в’їзді до Польщі, в яких вказуються конкретні причини заборони. При винесенні таких рішень, у закордонний паспорт іноземця ставиться печатка із зазначенням літери, котра в свою чергу розшифровує причину такої відмови. Також іноземцеві видають рішення про відмову у в’їзді до Польщі.

Що ж означає та літера, яку написали в паспорті поряд зі штампом?

 A – Іноземець не має дійсного документу або документів, котрі дозволяють перетинати кордон з ЄС (закордонного паспорту, карти побиту, карти малого прикордонного руху (MRG)).

 B – У іноземця виявили фальшивий, підроблений або перероблений документ подорожі (наприклад закордонний паспорт).

  C – Іноземець не має дійсної візи або документу, що вповноважує на легальне перебування в Польщі (віза, карта перебування, біометричний паспорт, карта MRG, печатки в закордонному паспорті, що підтверджує подачу документів на карту перебування).

  D –  У іноземця виявили фальшиву, підроблену або перероблену візу або документ, що дозволяє перебувати в Польщі (карту побиту, печатку в закордонному паспорті, що начебто підтверджує подачу документів на карту перебування, запрошення на роботу чи у гості …).

  E – У іноземця відсутній документ або документи, що підтверджують мету та умови перебування в Польщі (запрошення на роботу, якщо в’їзд відбувається по робочій візі; відсутність гостьового запрошення, якщо в’їзд відбувається з метою відвідин близьких осіб; відсутність страхування; відсутність заброньованого ночлігу для туристів та інші).

  F – Іноземець використав дозволених 90 днів перебування “по безвізу” на території ЄС, впродовж останніх 180 днів.

 G – Іноземець не володіє достатньою сумою грошей (мінімум 300 злотих на перші 3 дні перебування), необхідною для перебування на території ЄС впродовж запланованої поїздки (починаючи від 4 дня слід мати додатково по 75 злотих на кожен день перебування), або ж не володіє достатньою сумою грошей необхідною для повернення до держави свого походження.

 H – Іноземець є особою, щодо якої внесено запис з метою відмови у в’їзді:

 I – Іноземець вважається особою, котра становить загрозу для публічного порядку, внутрішньої безпеки, громадському здоров’ю або міжнародним стосункам однієї або кількох держав-учасниць ЄС.

Якщо Вам відмовили у в’їзді до Польщі і поставили в закордонному паспорті печатку з літерами В або D, то будьте готові, що ваші дані згодом будуть занесені до Cписку іноземців, перебування яких є небажаним на території Польщі та в окремих ситуаціях і до SIS з метою відмови в’їзду. До 2017 року правоохоронні органи Польщі в більшості випадків “закривали очі” на подібні ситуації, проте впродовж 2018-2019 рр. практика кардинально змінилася.

Якщо Вам відмовили у в’їзді до Польщі і поставили в закордонному паспорті печатку з літерами В або D, H або I, то наше бюро допоможе отримати вичерпну інформацію на тему обробки Ваших особистих даних, в Шенгенській Інформаційній Системі, або у Візовій Інформаційній Системі, або в Списку іноземців, перебування яких є небажаним на території Польщі. Знаючи термін дії заборони в’їзду до Польщі чи інших держав Шенген-простору Ви зможете спланувати своє майбутнє в ЄС, без прикрих та неприємних несподіванок в майбутньому. Зазвичай, адміністратор даних видає нам вимагану довідку, на протязі 30 днів. Дана довідка потрібна для запуску процесу скреслення даних із цих реєстрів або анулювання депортації, а також ця довідка вбереже Вас від коштовних витрат пов’язаних з можливою відмовою у відкритті візи до Польщі та інших держав ЄС, з причин фігурування даних іноземця у Шенгенській Інформаційній Системі, або в Списку іноземців, перебування яких є небажаним на території Польщі. Маючи довідку та володіючи потрібною інформацією можна буде прийняти правильне рішення про поїздку в ЄС чи про утримання від такої поїздки.

Legal Consulting

 ul. Kościelna 3 (II piętro), 63-600 Kępno
województwo wielkopolskie
Polska

e-mail:  Lcdunaj@gmail.com  , polonia-cosulting@ukr.net

tel:+48 603 993 051 (є Viber)

Стаття була корисною? – тоді поширюй її серед своїх друзів 

Копіювання і передрук інформації, що розміщена на сайті Polonia-Consulting, без згоди адміністрації суворо заборонено!