Депортація за псевдонавчання в Поліцеальній Школі для Дорослих.

На початку січня 2019 року в польській пресі з’явилася стаття про затримання у місті Люблін злочинної групи, що складалася з 4 громадян України, котрі, в свою чергу, займалися “легалізацією” перебування іноземців на території Польщі. Ці особи влаштовували іноземців в Поліцеальні Школи для Дорослих, а пізніше готували cвоїм “клієнтам” документи про легалізацію перебування. На підставів таких документів Люблінський Воєвода видав щонайменше 140 дозволів на тимчасове перебування, з метою навчання іноземців у Польщі, проте жоден іноземець так і не почав навчатися. За підрахунками слідства, ця група заробила щонайменше 350 000 злотих, у період з січня 2016 по грудень 2018 року. Організаторів злочинної групи було притягнуто до кримінальної відповідальності, а щодо усіх “клієнтів” цієї злочинної групи, Прикордонною Службою Польщі було винесено рішення про депортацію на термін від 6 місяців до 3 років.

Так сталося і з нашим клієнтом…. Наприкінці січня 2019 року, іноземця було викликано до Люблінського Воєводського Управління, з метою донести документи в його справі, про надання дозволу на тимчасове перебування. У домовлений час іноземець приїхав до Воєводського Управління, проте замість бюрократичних формальностей на іноземця чекали слідчі Прикордонної Застави у м. Люблін та 1 день допиту. У зв’язку з тим, що мета перебування іноземця в країні не відповідала задекларованій в документах меті, останньму було винесено рішення про депортацію. Як пояснили прикордонники, станом на день затримання нашого клієнта, вже було винесено близько 190 рішень про депортацію іноземців, які скористалися послугами цієї організованої злочинної групи.

Перш ніж користатися послугами подібних ”посередників” варто дуже добре задуматись над над можливими наслідками!!!

За місяць часу нам вдалося анулювати це рішення про депортацію, таким чином ми дали клієнту можливість почати нове життя в ЄС.

Стаття була цікавою? – тоді поширюй її серед своїх друзів

 

Про затримання цієї організованої злочинної групи можна почитати на офіційному сайті Прикордонної служби Польщі

На фотографіях перша та остання сторінка рішення про анульовання депортації

Ми будемо раді допомогти Вам анулювати рішення про заборону в’їзду на територію Польщі та інших держав Шенген простору Також ми робимо довідки з SIS і списку осіб чиє перебування на території Польщі є небажаним, окрім цього анульовуємо такі записи. За більш детальною інформацію просимо звертатися по контактах що подані нижче.

Legal Consulting

ul. Kościelna 3 (II piętro), 63-600 Kępno
województwo wielkopolskie
Polska

e-mail:  Lcdunaj@gmail.com  , polonia-cosulting@ukr.net

tel:+48 603 993 051 (є Viber),  +48 537 132 312

 

 

 Копіювання і передрук інформації, що розміщена на сайті Polonia-Consulting, без згоди адміністрації суворо заборонено!