Про проект

POLONIA-CONSULTING  юридична допомога іноземцям в Польщі у справах, пов’язаних з отриманням Карти Поляка, дозволів на постійне чи тимчасове перебування в Республіці Польща (Карт побиту), а також польського громадянства. Окрім цього займаємося анулюванням депортацій (рішень про заборону в’їзду на територію Польщі) та реєструємо фірми “під ключ”. Впродовж останніх 5 років ми легалізовуємо перебування іноземців на території Польщі, а також вирішуємо проблеми правового характеру, які виникають у наших клієнтів.

Наша спеціалізація легалізація перебування іноземців в Польщі. Наш обов’язок – вирішувати проблеми юридичного характеру. Ми зекономимо Ваш дорогоцінний час та нерви, а рішення по справі буде прийнято на Вашу користь.

Наші досягнення

Станом на початок лютого 2018 року на нашому рахунку:

  • допомога в отриманні близько 340 Карт Поляка;
  • успішний супровід в отриманні 15-ти дозволів на постійне перебування в Польщі;
  • успішний супровід процесу отримання 4-х громадянств Польщі;
  • успішний супровід понад 200 справ про надання дозволів на тимчасове перебування і роботу іноземців в Польщі (на території Великопольського, Мазовецького, Лодзького, Нижньосілезького та Опольського воєводств);
  • успішний супровід 10-ти дозволів на тимчасове перебування в Польщі (об’єднання родини);
  • 7-х скасованих рішень Прикордонної служби Польщі про заборону громадянам України в’їзду на територію Польщі (депортацію);
  • допомога у легалізації дітей громадян України народжених в Польщі;
  • написання скарг до окружних управлінь праці на невиплату заробітної плати працівникам з України;
  • підготовка заяв про вчинення злочину, про бездіяльність правоохоронних органів Польщі, про відшкодування матеріальної та моральної шкоди завданої злочином на грунті расової неприязні та багато інших справ.

Наші книги

*з допомогою довідника «Усе про Карту поляка та вищу освіту в Польщі», впродовж 2013–2017 рр. понад 300 наших читачів отримали Карти поляка на Україні.

Наша команда

Дунай Василь Анатолійович — юрист-міжнародник, фахівець з питань легалізації перебування іноземців у Польщі,  магістр права, автор книг «Усе про Карту Поляка та вищу освіту в Польщі», «Карта постійного перебування в Польщі. Юридичний порадник», «Довідник для отримання польського громадянства», «Усе про Карту Поляка. Зміни 2018».

Досвід роботи: лютий 2013 р. – дотепер — юридична практика в галузі легалізації перебування іноземців у Польщі; грудень 2009 р. – січень 2013 р. — керівник апарату Збаразького районного суду Тернопільської області; червень 2008 р. – грудень 2009 р. — помічник голови Збаразького районного суду; червень 2007 р. – червень 2008 р. — юрисконсульт головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.

Гарантії

Добра репутація на ринку юридичних послуг Польщі та позитивні відгуки наших клієнтів.