Про проект

POLONIA-CONSULTING  це юридичний проект по наданню юридичної допомоги іноземцям в Польщі.  Від початку 2013 року ми легалізовуємо перебування іноземців на території Польщі, а також вирішуємо проблеми правового характеру, які виникають у наших клієнтів. Окрім цього, професійно займаємося анулюванням депортацій (рішень про заборону в’їзду на територію Польщі) та реєструємо фірми “під ключ”. Ми офіційно ведемо справи клієнтів в державних органах Польщі. В інтересах клієнтів співпрацюємо з польськими адвокатами, нотаріусами та бухгалтерами.  

Наша спеціалізація легалізація перебування іноземців в Польщі. В переважній більшості ведемо справи по отриманню дозволів на тимчасове та постіне перебування іноземців на території Польщі, а також фахово консультуємо по питаннях отримання польського громадянства.

Показники роботи

Станом на початок липня 2018 року на нашому рахунку:

  • допомога в отриманні близько 348 Карт Поляка;
  • успішний супровід в отриманні 16-ти дозволів на постійне перебування в Польщі;
  • успішний супровід процесу отримання 4-х громадянств Польщі;
  • успішний супровід понад 209 справ про надання дозволів на тимчасове перебування і працю іноземців в Польщі (на території Великопольського, Мазовецького, Лодзького, Нижньосілезького та Опольського воєводств);
  • успішний супровід отримання 10-ти дозволів на тимчасове перебування в Польщі (об’єднання родини);
  • 15-х скасованих рішень Прикордонної служби Польщі про заборону громадянам України в’їзду на територію Польщі (депортацію);
  • допомога у легалізації 4 дітей громадян України народжених в Польщі;
  • понад 20 скарг до окружних управлінь праці на невиплату заробітної плати працівникам з України;
  • підготовка заяв про вчинення злочину, про бездіяльність правоохоронних органів Польщі, про відшкодування матеріальної та моральної шкоди завданої злочином на грунті расової неприязні та багато інших справ.

Наші видання

Власним коштом було видано 4 книги на юридичну та історично-культорологічну тематику:

*з допомогою довідника «Усе про Карту поляка та вищу освіту в Польщі», впродовж 2013–2017 рр. понад 300 наших читачів отримали Карти поляка на Україні.

Команда

Дунай Василь Анатолійович — засновник проекту та власник бюра, юрист-міжнародник, фахівець з питань легалізації перебування іноземців у Польщі,  магістр права, автор 4 книг: «Усе про Карту Поляка та вищу освіту в Польщі», «Карта постійного перебування в Польщі. Юридичний порадник», «Довідник для отримання польського громадянства», «Усе про Карту Поляка. Зміни 2018».

Досвід роботи: лютий 2013 р. – дотепер — юридична практика в галузі легалізації перебування іноземців у Польщі; грудень 2009 р. – січень 2013 р. — керівник апарату Збаразького районного суду Тернопільської області; червень 2007 р. – грудень 2009 р. — юридична служба в держорганах України; березень 2007 р.-травень 2007 р. – магістерське стажування в міжнародній юридичній фірмі м. Києва.

Гарантії

Добра репутація на ринку юридичних послуг Польщі та позитивні відгуки наших клієнтів. Ми являємося офіційно зареєстрованою та діючою польською фірмою, сплачуємо податки та загальнообов’язкові внески.