Usługi

Перелік послуг:

Карта перебування (Karta Pobytu)

 1. Офіційне ведення справ про отримання дозволів на тимчасове перебування на території Польщі , в.ч.  з метою роботинавчання, об’єднання сім’ї та інші причини.
 2. Офіційне ведення справ про отримання Блакитної карти ЄС (Niebieska karta UE-Blue Card EU) , тобто для високо кваліфікованих іноземних спеціалістів.
 3. Офіційне ведення справ про отримання дозволів на перебування довготермінових резидентів  Європейського Союзу, тобто іноземців, котрі щонайменше 5 років безперервно живуть і працюють в Польщі.
 4. Офіційне ведення справ про отримання дозволів на постійне перебування на території Польщі, в.ч. на основі польського походження, на основі Карти поляка чи на основі шлюбу.
 5. Офіційне ведення справ про отримання матеріальної (фінансової) допомоги на поселення в Польщі власників Карт поляка.
 6. Продаж книги «Карта постійного перебування в Польщі. Юридичний порадник», що дозволяє  самостійно отримати дозвіл на постіне перебування в Польщі.
 7. Підготовка апеляцій на рішення про відмову видачі дозволу на постійне перебування в Польщі.
 8. Офіційне ведення справ про легалізацію перебування дітей, що були народжені в Польщі (виготовлення закордонного паспорту та карти тимчасовго перебування дитини).
 9. Індивідуальні консультації – відповідно до потреб клієнта.

Анулювання депортації та записів в списках System Informacyjny Schengen  та Wykazie cudzoziemców, których pobyt na terytorium Polski jest niepożądany

 1. Анулювання рішеннь Прикордонної служби Польщі про заборону вїзду іноземців на її територію.
 2. Анулювання записів про іноземця що містяться в Шенгенській Інформаційній Системі (SIS);
 3. Анулювання записів про іноземця що містяться в Списку іноземців чий в’їзд на територію Польщі є небажаним (Wykaz cudzoziemców, których pobyt na terytorium Polski jest niepożądany);
 4. Робимо запити про надання інформації з вищевказаних реєстрів, для осіб котрі не знають причину їхньої “небажаності” на території ЄС.

Польське громадянство (obywatelstwo polskie)

 1. Комплексний супровід процесу отримання польського громадянства (визнання польського громадянства Воєводою; надання польського громадянства Президентом Республіки Польщі або ж за посередництвом польського консула на Україні).
 2. Продаж книги «Довідник для отримання польського громадянства» – видання 2018 року, що дозволяє отримати польське громадянство без сторонньої допомоги
 3. Індивідуальні консультації, відповідно до потреб клієнта.

Реєстрація фірми в Польщі

 1. Реєстрація приватної особи – підприємця, лише для власників карти постійного перебування (Karta Stałego Pobytu) або Карти поляка.
 2. Реєстрація  Закритого Акціонерного Товариства (Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) для усіх категорій іноземців.
 3. Підбір бухгалтерського супроводу.
 4. Пошук приміщення для фірми.

Обмін українського водійського посвідчення на  польське

 1. Заповнення заяви про обмін водійських прав та консультація по підбору документів.
 2. Офіційне ведення справи в Управлінні комунікації (без участі клієнта).

Позовна робота

 1. Підготовка позовної заяви про надання дозволу на вивезення дитини за кордон;
 2. Підготовка заяви про визнання другого з батьків недієздатним;
 3. Підготовка заяви про визнання батька (матері) безвісно відсутнім (відсутньою);
 4. Підготовка позовної заяви про позбавлення батьківських прав.

Додаткові юридичні послуги

 1. Консультації в справах легалізації перебування в Польщі дітей громадян України, що народилися в Польщі.
 2. Підготовка скарг до окружних управлінь праці (OIP, PIP) на невиплату заробітної плати працівникам з України.
 3. Підготовка заяв про вчинення злочину стосовно громадян України; про бездіяльність правоохоронних органів Польщі; про відшкодування матеріальної та моральної шкоди завданої злочином на ґрунті расової неприязні та багато інших справ.
 4. Підготовка процесуальних документів (різного типу договорів, заяв, скарг, позовних заяв, апеляцій на рішення державних органів Польщі та інше).
 5. Виготовлення номеру PESEL та NIP.

Довіреності та запрошення, що посвідчуються у польського нотаріуса

 1. Підготовка довіреності на вивіз дитини за кордон (на українській та польській мовах).
 2. Підготовка довіреності на право керування автомобілем з польською реєстрацією поза територією Польщі (на українській та польській мовах).
 3. Підготовка гостьових запрошень для близьких родичів власника Карти перебування (karty pobytu) або громадянина Польщі.

 Пошукова робота 

 1. Підготовка запитів до архівних установ Польщі (державні, військові та костельні архіви).
 2. Відновлення втрачених польських документів про цивільний стан (odpis aktu urodzenia, odpis aktu zgonu, odpis aktu małżeństwa).
 3. Пошук місце проживання Вашої родини в Польщі.
 4. Підготовка запитів в архіви України стосовно репресованих осіб- польської національності.

Податкові розрахунки

 1. Розрахунок і подача податкових декларацій PIT-37, а такох повернення податкової пільги на дітей іноземців.
 2. Розрахунок протермінованих податкових декларацій.

Карта поляка (Karta Polaka)

 1. Продаж довідника «Усе про Карту Поляка. Зміни 2018» – видання 2018 року», котрий призначений для самостіної підготовки до співбесіди з консулом, запису на співбесіду та вірного оформлення комплекту документів в цій справі.
 2. Індивідуальні консультації.
 3. При необхіності заповнимо заяву про визнання Карти поляка та запишемо на співбесіду з консулом.

Продаємо книги-довідники

 1. Довідник «Усе про Карту Поляка. Зміни 2018» (видання 2018 року), призначений для самостіної підготовки до співбесіди з консулом та правильного оформлення комплекту документів.
 2. «Карта постійного перебування в Польщі. Юридичний порадник» (видання 2018) – дозволяє  самостійно отримати дозвіл на постіне перебування в Польщі, без допомоги посередників.
 3. «Довідник для отримання польського громадянства» (видання 2018 року) – дозволяє отримати польське громадянство без сторонньої допомоги. Детально та покроково описує процедури визнання польського громадянства Воєводою; надання польського громадянства Президентом Республіки Польщі або ж надання польського громадянства за посередництвом польського консула на Україні.
 4. Довідник «Усе про Карту Поляка та вищу освіту в Польщі»* – видання 2013 року (розпродано).

*з допомогою довідника «Усе про Карту поляка та вищу освіту в Польщі», впродовж 2013–2017 рр. понад 300 наших читачів отримали Карти поляка на Україні.

Увага! Ми не займаємося махінаціями, пов’язаними з Картою поляка, Картою перебування, отриманням польського громадянства !

Наші контакти: 

Legal Consulting

ul. Kościelna 3

(II Piętro – 3 поверх)

63-600 Kępno

Polska

+48 603 993 051 (є viber)

Lcdunaj@gmail.com