Usługi

Пропонуємо наступні послуги:

Карта побиту (Karta Pobytu)
 1. Допомога в отриманні Карти сталого побиту та  Карти часового побиту (в.ч. на основі польського походження та Карти Поляка).

 2. Підготовка необхідного пакету документів для отримання Карти побиту. Зацікавлених просимо писати на поштову скриньку:  wdunaj@worksol.pl, тел: +48 888 577 286 та +48 694 720 138.

Карта поляка (Karta Polaka)
 1. Підготовка запитів до компетентних архівних установ Польщі. Відновлення втрачених документів (odpis aktu urodzenia, odpis aktu zgonu, odpis aktu małżeństwa, metryka chrztu). Для замовлення цієї послуги просимо писати на поштову скриньку.

 2. У разі потреби  оформлення пакету документів на Карту Поляка (лише за наявності документів про польське походження або громадянство). Для замовлення цієї послуги просимо писати на поштову скриньку.

Пошукова робота 
 1. Пошук місцепроживання Вашої родини в Польщі.

 2. Підготовка запитів в архіви України стосовно репресованих осіб.

 3. Пошук втрачених документів про цивільний стан (odpis aktu urodzenia, odpis aktu zgonu, odpis aktu małżeństwa, metryka chrztu).

Легальне працевлаштування
 1. Проводимо набір і відправляємо на роботу польських, а також іноземних спеціалістів, переважно з України та Азії за посередництвом польського кадрового агенства WORKSOL на безоплатній основі.

 2. Оформляємо трудові запрошення, а для прийнятих на роботу – річні візи на основі офіційного дозволу на працю. Зацікавлених просимо писати на поштову скриньку:  wdunaj@worksol.pl, тел: +48 888 577 286 та +48 694 720 138.

 

Увага! Ми не займаємося махінаціями, пов’язаними з Картою Поляка, Картою Побиту, отриманням польського громадянства !!!!

 

10 Comments

 1. Добрий день.Підкажіть будь ласка таку інформацію.Маємо карти поляка і я і дитина. Але для того щоб віддати дитину в польску школу в Україні карти не достатньо.Треба мати польске походження втретьому поколінні.Тато має свідоцтво про народження де записано що його мама(моя бабуся) полька-чи можна на основі того змінити і йому національність.Якщо так-чи ви надаєте такі послуги(юридичну допомогу).Дякую.

 2. Доброго дня!
  Я народилася 1989року в Польщі і була громадянкою Польщі, але в 1996рці переїхала до України і тепер маю громадянство України.
  Але тепер хотіла б поновити громадянство Польщі
  Скажіть, будь ласка, що треба заповнити, куди звернутися і що від мене вимагається?
  І як вся ця процедура має проходити.

 3. Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, якщо мій дідусь був репресований та розстріляний у 1937 році за звинуваченням, як польський шпіон, (він на той час працював агентом по перевезенню вантажів на митниці в місті Шепетівка). Матеріали справи зберігаються в державному архіві міста Вінниці. Чи дає мені це право подавати документи на Карту Поляка?

 4. Доброго дня.

  Звертається до Вас громадянка України Перванова (Бєлік) Марина Анатоліївна, щодо отримання громадянства Польщі.

  Я народилась в Польщі 07.11.1978 року в м. Борне-Сулінове, згідно виданого свідоцтва про народження І-ЖА 337060 від 21.12.1978 року військової комендатури міста Легніца.

  На той час мої батьки мешкали в Польщі, батько був військовослужбовцем, з 1976 по 1979 рік.

  На даний момент я мешкаю в місті Суми, яке межує з вороже налаштованою сусідкою – державою Росією. Тому я дуже переживаю за своє життя та своєї малолітньої дитини.

  Мені стало відомо, що я можу звернутись в консульство щодо можливості отримання громадянства Польщі, як особа, яка народилась на території Польщі.

  Прошу Вас надати мені інформацію, щодо можливого отримання громадянства Польщі, необхідних документів для відвідування консульства Польщі про своє підтвердження народження на території Польщі. Чи можу я дійсно отримати громадянство Польщі ?

  Дякую за відповідь.

  З повагою до Вас Марина Анатоліївна.

Leave a Reply