- Періодично до нас дзвонять “хитрі” люди, за консультацією на тему: чи після отримання депортації (або засудження), можна поміняти особисті дані щоб потрапити в Польщу або інші держави Шенген-простору, оминувши таким чином заборону в’їзду (або виконання вироку польського суду).
Отож, згідно § 2 статті 264 Кримінального Кодексу Республіки Польща, той, хто всупереч закону перетинає кордон Республіки Польща, застосовуючи обман, або у співпраці з іншими особами, підлягає покаранню у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років. Саме за цією статтею буде кваліфікуватися дане діяння іноземця.
Окрім цього, згідно статті 319 Закону про іноземців, така особа отримує нову заборону на в’їзд на територію Польщі та інших держав Шенген-простору на період від 3 до 5 років (як правило, польські прикордонники виносять заборону на максимальний 5-річний термін).
Варто зазначити, що починаючи з 2018 року було значно удосконалено інформаційні бази прикордонних служб держав-учасниць ЄС і з цього часу почали масово викривати іноземців, котрі поміняли особисті дані з метою уникнення відповідальності в державах ЄС.
Нижче можете прочитати актуальну статтю на цю тему зі сайту Straż Graniczna.
Отож, підсумовуючи вищенаведене, підводимо Вас до висновку що неварто змінювати особисті дані з метою обхитрити закони держав ЄС, оскільки цим лише усугубляєте ситуацію. Проблеми пов’язані з депортацією та виконанням вироку польського суду, потрібно вирішувати виключно законним шляхом, довіривши таку справу Нам.
Стаття була корисною? – тоді поширюй її серед своїх друзів.
За більш детальною інформацію просимо звертатися за контактами, що подані нижче.
Legal Consulting
ul. Kościelna 3 (II piętro), 63-600 Kępno
województwo wielkopolskie
Polska
e-mail: Lcdunaj@gmail.com
tel:+48 603 993 051 (є Viber), +48 537 132 312
УВАГА, МИ НЕ НАДАЄМО БЕЗКОШТОВНИХ ЮРИДИЧНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ!
————————————————————————————————————————————-
© ℗ Polonia-Consulting | Wszystkie prawa zastrzeżone