Періодично до нас звертаються за порадою особи, котрі протермінували дозволені дні перебування в Польщі, але записалися на подачу документів на вироблення дозволів на проживання в Польщі.
Розяснюємо, що документи на оформлення дозволів на проживання в Польщі, можна подати не пізніше останнього дня легального перебування іноземця в Польщі. Перше що робить працівник воєводського управління, при прийнятті документів на тимчасове перебування, – рахує чи іноземець не перевищив допустимого терміну перебування в Польщі, тому не варто надіятися на прийняття документів після протермінування днів перебування. При подачі заяви, після прострочення днів перебування, працівник воєводського управління відмовляє у прийнятті заяви та викликає працівників прикордонної служби Польщі, котрі оформлять рішення про зобов’язання іноземця до повернення в Україну та про заборону повторного в’їзду до Польщі та інших держав Шенген-простору. Заборона така виноситься на період від 6 місяців до 3 років і при прийнятті такого рішення враховується період нелегального перебування іноземця, обставини протермінування та поведінка самого правопорушника. Також прикордонники мають право оштрафувати іноземця за нелегальне пребування і це питання врегульовано в пункті 1 частини 1 статті 465 “Закону про іноземців”..
==============================================================================
Згідно пункту 9 частини 1 статті 100 ”Закону про іноземців”, іноземцеві відмовляють у видачі дозволу на тимчасове проживання, коли така заява бул подана під час нелегального перебування іноземця у Польщі або коли іноземець перебуває тут нелегально.
Згідно пунктів 1-3 частини 1 статті 302 “Закону про іноземців” рішення про зобов’язання іноземця до повернення видається коли:
1)іноземець перебуває на території Польщі без дійсної візи чи іншого документу що уповноважує перебувати на цій території;
2) іноземець не покинув територію Польщі після закінчення допустимого терміну перебування по безвізу;
3) іноземець не покинув територію Польщі після закінчення дозволеніх днів перебування на підставі візи Шенген.
========================================================================
Art. 100. 1. Udzielenia zezwolenia na pobyt czasowy odmawia się cudzoziemcowi, gdy:
9)złożył wniosek podczas nielegalnego pobytu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub przebywa na tym terytorium nielegalnie.
Art. 302. 1. Decyzję o zobowiązaniu cudzoziemca do powrotu wydaje się cudzoziemcowi, gdy:
1) przebywa lub przebywał na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej bez ważnej wizy lub innego ważnego dokumentu uprawniającego go do wjazdu na toterytorium i pobytu na nim, jeżeli wiza lub inny dokument są lub były wymagane
lub
2) nie opuścił terytorium Rzeczypospolitej Polskiej po wykorzystaniu dopuszczalnego okresu jego pobytu na terytorium wszystkich lub niektórych państw obszaru Schengen, do którego był uprawniony bez konieczności
posiadania wizy, w każdym okresie 180 dni, chyba że umowy międzynarodowe stanowią inaczej, lub
3) nie opuścił terytorium Rzeczypospolitej Polskiej po wykorzystaniu dopuszczalnego okresu jego pobytu wskazanego w wizie Schengen w każdym okresie 180 dni, lub po wykorzystaniu dopuszczalnego okresu pobytu na
podstawie wizy krajowej, lubArt. 319. Zakazy, o których mowa w art. 318, określa się na następujące okresy: 1) od 6 miesięcy do 3 lat – w przypadkach, o których mowa w art. 302 ust. 1 pkt 1–3…
Art. 465. 1. Kto:
1) przebywa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, nie posiadając do tego tytułu prawnego,
– podlega karze grzywny.
========================================================================
Так сталося і з нашою клієнткою, котра самостіно записатися на подачу документів в Мазовецькому Воєводському Управлінні, і як пізніше виявилося протерміновала кілька днів перебування в Польщі, за що і отримала заборону в’їзду до Польщі та інших держав Шенген-простору терміном на 6 місяців та штраф у розмірі 200 злотих. Звісно що ми допомогли клієнтці анулювати таку заборону.
Така печатка ставиться в паспорті іноземця при винесенні рішення про зобов’язання до повернення
На фотографії перша сторінка рішення про анульовання такої депортації
P.s. Ми будемо раді допомогти Вам анулювати рішення про заборону в’їзду на територію Польщі та інших держав Шенген простору. Також ми робимо довідки з SIS і списку осіб чиє перебування на території Польщі є небажаним, окрім цього анульовуємо такі записи. За більш детальною інформацію просимо звертатися по контактах що подані нижче.
Legal Consultinag
ul. Kościelna 3 (II piętro)
63-600 Kępno
Polska
Lcdunaj@gmail.com
tel:+48 603 993 051 (є viber)
Стаття була цікавою? – тоді поширюй її на своїй сторінці та в групах де ця тема може бути корисною і для інших людей
© ℗ Polonia-Consulting | Wszystkie prawa zastrzeżone